• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Fizjoterapia PWSZ Tarnów - gdzie na praktyki?
#1
Hej!

Czy znajdę tutaj jakichś studentów fizjoterapii? Bo mam pytanie odnośnie praktyk...

Sami sobie znaleźliście, czy uczelnia Wam załatwiała?

Czy ktoś miał praktyki w szpitalu na Lwowskiej? Jakie są opinie?

#2
Cytat:Praktyki zawodowe – łącznie 923 godziny odbywane w okresie studiów - rodzaje praktyk: praktyka kliniczna, praktyka fizjoterapia kliniczna, praktyka w pracowni kinezyterapii, praktyka w pracowni fizykoterapii.

Absolwent kierunku fizjoterapia posiada przygotowanie zawodowe do zatrudnienia w takich miejscach pracy, jak: publiczne i niepubliczne placówki ochrony zdrowia, m.in.: szpitale o różnym profilu, przychodnie specjalistyczne, przychodnie wielospecjalistyczne, poradnie i gabinety rehabilitacyjne, ośrodki rehabilitacyjne, sanatoria rehabilitacyjne i o różnym profilu, ośrodki opiekuńczo-lecznicze; zakłady pracy chronionej; warsztaty terapii zajęciowej; jednostki gospodarki i podmioty gospodarcze prowadzące działalność prozdrowotną, np. ogniska TKKF, ośrodki i gabinety odnowy biologicznej, klubowe przychodnie sportowo-lekarskie, gabinety masażu, terapii manualnej i usprawniania; publiczne i niepubliczne placówki prowadzące działalność w zakresie sportów dla osób niepełnosprawnych; placówki sportowo-rekreacyjno-terapeutyczne.

Właśnie w tych wytłuszczonych miejscach odbywasz praktyki Uśmiech

#3
Tak jest w teorii, a jak w praktyce właśnie? Uczelnia załatwi czy raczej lepiej sobie samemu poszukać?

#4
Z poniższego dokumentu wynika, że uczelnia jakoś organizuje te praktyki Uśmiech

#5

#6
(15-02-2012, 23:21 )m.r.b.o.s.s. napisał(a): Dzięki Uśmiech Czyli fajnie to wygląda, że jest porozdzielane. To są miesięczne praktyki co miesiąc się to zmienia czy jak?

Tak, wg. dokumentu podanego przeze mnie wyżej są to miesięczne praktyki w 3 dni w tygodniu. Przynajmniej dojazd zapewniają Uśmiech

Gdzie można oprawić pracę dyplomową w Tarnowie?
Hej, czy ktoś może mi polecić miejsce w Tarnowie, gdzie w miarę tanio i dobrze oprawia mi pracę dyplomową?=)
paulla 0 895 24-05-2016, 16:16
Ostatni post: paulla