21-08-2012, 13:53
Witam
Ile zarabia się w fizjoterapii? Czy fizjoterapeuta dobrze zarabia? Ile średnio miesięcznie mogą zarobić fizjoterapeuci?
Czy to jest opłacalny zawód? Proszę o fachowe opinie. Jeśli ktoś dysponuje dość dokładnymi danymi na temat wynagrodzenia fizjoterapeutów pracujących u kogoś, to bardzo proszę o informację.
21-08-2012, 15:55
Fizjoterapia - ile się zarabia?
Moim skromnym zdaniem nie jest to opłacalny zawód na teraźniejszą chwilę. Co roku kończy go kilkaset osób z tytułem magistra. Nie wierzę, że w kraju jest potrzebnych aż tylu fizjoterapeutów Co do zarobków to się nie wypowiem bo to jest zależne od wielu czynników. W szpitalu fizjoterapeuta zarobi może z 2k brutto. Otworzy swój własny gabinet to może zarobić więcej. Zatrudni się w klubie sportowym i jest dobry to jeszcze więcej zarobi. Tak, że to zależy od wielu czynników.
24-08-2012, 11:33
Fizjoterapia - ile się zarabia?
Tylko do otworzenia wlasnego gabientu i zaczęcia na nim zarabiać musi trochę minąć... poza tym to są koszty...

a jak wyglądają zarobki za granicą?

prace licencjackie i magisterskie
Oferujemy kompleksową pomoc przy napisaniu pracy licencjackiej i magisterskiej. Przeprowadzamy badania naukowe i dokonujemy ich analizy. Płatność w ratach. Przystępne ceny.
pomocstudentom1 0 269 06-08-2016 0:33
Ostatni post: pomocstudentom1
  Zarobki fizjoterapeuty
Wszystko jest fajnie, wszystko super, ale dlaczego wypowiadasz się o fizjoterapeutach kiedy w podpisie masz rolety zewnętrzne Poznań i że pracujesz w dziale marketingu ;) Jak to ma się do zarobków fizjoterapeutów ;)
i666 9 6,965 19-04-2016 9:08
Ostatni post: radkowski
  Fizjoterapia zaoczne kandydaci
Hej :-) Wybiera się ktoś na fizjo zaoczne I rok. Jeśli tak miło by było jeśli by się odezwał :-)
adria 1 1,189 30-09-2015 19:40
Ostatni post: ulka
  Czy idąc na Fizjoterapię trzeba być dobrym z chemii?
Czy wybierając się na Fizjoterapię, trzeba dobrze umieć chemię? Generalnie chodzi mi o to, czy na Fizjoterapii jest dużo zajęć związanych z chemią i czy osoba nie mająca jej w zakresie rozszerzonym w szkole średniej da sobie radę? Proszę o odpowiedź.
danielek 1 1,338 05-06-2015 19:32
Ostatni post: moniag
  Fizjoterapia - studia niestacjonarne (obecność). Matura z biologii jest wymagana?
[quote="Nowy2809"]I moje główne pytanie, istnieje możliwość dostania się na ten kierunek bez matury z biologii o ile będą wolne miejsca? [/quote] Jeżeli tylko będą wolne miejsca i Twoja liczba punktów z matury nie będzie jakoś strasznie niska, to Cię przyjmą. Zresztą student zaoczny = pieniądze dla uczelni, stąd o ile liczba chętnych będzie wystarczająca do utworzenia grupy - zostanie utworzona i się na pewno dostaniesz.
Nowy2809 2 2,706 27-04-2014 16:15
Ostatni post: Nowy2809