• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Fizjoterapia - zdawanie samych podstawowych przedmiotów
#1
Przy rekrutacji na fizjoterapię liczą się również dodatkowe przedmioty takie jak: chemia, fizyka lub biologia. A co jeśli osoba w ogóle nie podejmie trudu i zostanie przy podstawowych przedmiotach (język polski, matematyka, język obcy)? Ma jakiekolwiek szansę dostania się na ten kierunek?
 
Reply
#2
Może zabraknąć Ci punktów. Są to przedmioty liczone dodatkowo, za które przysługują punkty podczas rekrutacji. Gdy będziesz zdawać same obowiązkowe, podstawowe przedmioty może Ci nie wystarczyć liczby punktów. Fizjoterapia jest jednym z popularniejszych kierunków na naszej uczelni, cieszy się dużym zainteresowaniem studentów. W przyszłym roku na fizjoterapię przeznaczono 90 miejsc, jeśli będzie mniej chętnych niż liczba miejsc - wtedy nie liczy się ranking, nie ma limitów punktowych i biorą wszystkich chętnych studentów.
 
Reply
#3
Rozumiem. A punkty liczone są ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych? Na stronie dla kandydata widnieje informacja, że tylko język polski (z matur obowiązkowych) jest brany pod uwagę.
 
Reply
#4
Tak, w zależności od tego, co jest wyszczególnione w tym dokumencie liczone są punkty z języka polskiego oraz jednego przedmiotu do wyboru: biologia, fizyka i astronomia, chemia
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fizjoterapia - czy 60% wystarczy na studia? 2014r.
Witam, jak ogólnie wiadomo na kierunek fizjoterapia liczą się kierunki takie jak: j.polski oraz chemia/biologia/fizyka. Gdybym z podstawowej matury z j.pol i biologii zyskał około 60-70%, dałbym radę dostać się na ten kierunek w roku 2014? (zakładając, że zdam pozostałe wymagane)
arifutokume 4 2,664 05-01-2014, 21:18
Ostatni post: arifutokumeBrowsing: 1 gości