Gdzie będzie WF? Budowa Instytutu Ochrony Zdrowia
Witam
Jak wiadomo ABM Solid upadła a robota na PWSZ w IOZ niedokończona. W związku z tym ja się pytam, gdzie tego roku będzie WF?
Z tego co wiem rektor nie podpisał żadnej umowy z TOSIREM bedąc pewnym, że budowa ta zostanie ukończona.
W związku z tym co dalej z budową jak i samym WF? nie ma szans wyrobić się z budową na 1 października... więc gdzie będzie WF?

A skąd masz takie info, że nie podpisał z Tosirem umów ? Jakiś link, potwierdzenie tych słów, cokolwiek. Jak na mój gust to wszystkie kierunki na uczelni nie pomieściłyby się i tak na naszej nowej hali. Za dużo ich jest. Czy sądzisz, że jedna hala, basen i ściana do wspinaczki mogłaby zastąpić:
1) Basen w Mościcach
2) Halę sportową przy basenie w Mościcach
3) Halę Jaskółkę
4) Budynek TOSiRu przy Krupniczej
Czy naprawdę jedna hala by to wszystko pomieściła ?

Gdzies w gazecie kiedyś czytałem właśnie, że rektor nie przedłużył umów. WF jest tylko na 1 roku więc to chyba nie jest problemem pomieścić wszystkich?
20% siłownia, 20% basen, 20% hala itd.

A więc Oczko Pobawimy się matematyką Duży uśmiech
Mamy w tym roku na rekruatacji 16 kierunów Duży uśmiech Załóżmy, że na każdym jest 50 osób bo pewnie im się nie opłaca dla mniejszej liczby studentów otwierać Uśmiech To są założenia bo jak wiadomo na takiej administracji jest przeszło 100 osób, na ekonomii, fizjoterapii, filologii angielskiej itp. kierunkach bez przyszłości też jest przeszło 100 osób. No ale jest te 50 Oczko
Czyli przy 16 kierunkach mamy 50*16=800 osób do upchnięcia na sali, siłowni i basenie przez cały tydzień. Jest to możliwe do zrobienia, ale uwaga!!! Mamy takie kierunki jak fizjoterapia i AWF gdzie ludkowie popierdzielają nawet całymi dniami na halach sportowych i oni nie będą się gnietli na 1/3 sali Oczko

Poza tym przed budową IOZ było mniej kierunków a i tak te hale, które podałem w poprzednim poście były wynajmowane i i tak było ciężko pomieścić wszystkich niestety. Ja na pierwszym roku miałem wf w trzech miejscach. Na Jaskółce, na Krupniczej i na hali przy basenie.

Na tej jednej hali będzie możliwość korzystania z niej przez kilka grup, aczkolwiek nie byłem tam, to nie wiem dokładniej.

Poza tym po kilka godzin da się to podzielic, mówię Ci. Hala,siłownia i basen od 7 do 20 od PN do PT i każdy znajdzie czas.

A zapomniałem. Dołóż jeszcze wszystkie kluby sportowe na PWSZ. A jest ich troszkę. Piłka nożna futsal, pływanie, siatkówka, koszykówka, wspinaczka i tak dalej i tak dalej i oni też musza się gdzieś pomieścić.
P.S. W zeszłym, dwa lata temu, trzy i tak dalej też wuefy były od poniedziałku do piątku o 8 do 20 Oczko I jakoś wszystkie hale były w użyciu Oczko

No sorry, ale ja jak chodziłem to WF miałem też na Tosirze podzielony z innym kierunkiem. Wydaje mi się, że bez problemu da się pogodzić wszystkie grupy na tej nowej hali. Na basenie tak samo nie powinno byc z tym problemu - 2 tory jedna grupa, kolejne 2 tory kolejna grupa itd.

Dzisiaj w esce była rozmowa z rektorem , mówił że budynek IOZ nie zostanie oddany przed inauguracją , może dopiero końcem października Uśmiech

Wg pewnej pani profesor która chodzi do tego samego fryzjera co ja to macie racje Oczko
tj firma upadła ale dokończą budowę (prawdopodobnie do konca pazdziernika skoncza) Oczko
co do szczegolow.. dawno nie bylam u fryzjera :|
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech

Wracając do tematu, to było do przewidzenia, skoro na budowie pracowało tylko kilka osób.

Gdzie na uczelni można spędzać wolny czas?
Chodzi mi o taki czas, podczas którego czeka się np ponad godzinę na następne zajęcia. Jakaś świetlica, czytelnia itp i gdzie to się znajduje? :)
agniess96 3 3,869 30-09-2015, 14:57
Ostatni post: Rahl156