04-09-2012, 1:18
Cześć
Gdzie mogę w Tarnowie biegać? Chcę sobie pobiegać i nie wiem gdzie... chodniki to jednak nie to :/ jakie miejsca polecacie?

Czy stadiony Unii czy Błękitnych są otwarte w czasie dnia o ile nie ma meczu dla takich właśnie biegaczy?
04-09-2012, 11:42
Przy SP 15 , obok Gemini jest tam miejsce do biegania
04-09-2012, 12:02
Gdzie biegać w Tarnowie?
Lasek lipie? ZSME na Szujskiego też ma miejsce do biegania i z tego co widzę, często jest tam otwarte. Teraz w czasie roku szkolnego będzie dłużej otwarte, ale jak wiadomo - zajęcia WF-u mogą przeszkadzać.
04-09-2012, 20:22
Gdzie biegać w Tarnowie?
Lasek lipie to chyba tylko w słoneczne dni. Poza tym tam masz jedną drogę asfaltową i tyle a po lesie biegać nie chce bo kleszcze.
22-05-2013, 22:27
Gdzie biegać w Tarnowie?
A tereny rekreacyjne po terenie całej górze św. Marcina? Również można tam śmiało pobiegać.
03-06-2013, 9:56
Gdzie biegać w Tarnowie?
Na Szujskiego za szkołą faktycznie przychodzą tam ludzie i biegają albo grają raz nawet absolwenci zrobili sobie tam rajdy samochodami, ale źle się to dla nich skończyło
20-08-2013, 22:01
Gdzie biegać w Tarnowie?
A ja polecam Wam nie biegać w centrum miasta po chodnikach wśród smogu i spalin, przechodniów i samochodów. Jest pełno szlaków pieszych wokół Tarnowa (polecam do biegania czerwony szlak pieszy w Krzyżu - a dokładniej okolice stawów Krzyskich) które idealnie nadają się do biegania wśród natury i przyrody. Tak samo na marcince do Kruku można sobie pobiegać, świetne trasy tam są. Miejsc jest pełno!
28-01-2016, 12:42
Gdzie biegać w Tarnowie?
Moim zdaniem warto biegać gdziekolwiek. Wystarczy wyjść na ulicę i zacząć - nic trudnego.

Zapraszam na profesjonalny kurs baristyczny w Krakowie, dzięki którym Twoje umiejętności (i zarobki!) na rynku pracy znacząco wzrosną.

Jaki dobry (i tani) serwis laptopów w Tarnowie możecie polecić?
Cześć! Pojawiły się poważne (sprzętowe) problemy z prawie 3-letnim laptopem które wymagają ingerencji elektronika/informatyka w serwisie. W związku z tym mam do Was pytanie: który, jaki [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Dobry-serwis-laptop%C3%B3w-t]dobry serwis laptopów[/url] możecie polecić w Tarnowie? Taki aby nie naprawiali tego miesiąc oraz aby nie wzięli za to połowy wartości laptopa :) Gwarancja też dobrze, aby była na ich "robotę" przynajmniej 3 miesięczna.
admin 6 2,470 03-01-2017 14:20
Ostatni post: kaski
  Stomatolog Tarnów OFTALDENT
Nie i nie skorzystam, tak samo jak i odradzam wszystkim. A czemu ? Za gównianą reklame
kasia033 1 627 28-09-2016 13:45
  Ikea w Tarnowie
Hej Nie wiecie czy w Tarnowie jest już IKEA? słyszałem wielokrotnie że coś miało być ale nic więcej w tym temacie nie wiem- ktoś objaśni?
adam 8 6,598 22-09-2016 11:59
Ostatni post: Megan
  Gdzie w Tarnowie kupić rower? Sklep rowerowy w Tarnowie
Generalnie w Tarnowie jest dużo sklepów rowerowych. Wydaje mi się, że Bieniasz-Bike na Rydza Śmigłego. Jest to chyba jeden z większych sklepów w mieście, gdzie wybór jest całkiem spory. Dodatkowo TANDEM przy Narutowicza/Krakowskiej. To tyle, gdzie ja kupowałem swoje rowery ;) Generalnie OK.
coolszach 14 13,834 13-07-2016 15:08
  Najtańsza księgarnia w Tarnowie
Zatem zapytanie tutaj o to, gdzie jest najtańsza księgarnia w Tarnowie i czekanie na odpowiedź będzie szybsze niż zamówienie książki przez internet, gdzie w 90% przypadków dotrze ona na następny dzień roboczy?
pgrobel 5 2,056 06-03-2016 17:11