• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

skip to main content home theadsteam academy welcome no front page has been created yet powered by drupal
    wojciechkobylarz.pl
    miarki wzrostu dostępne w sklepie internetowym to praktyczne przedmioty dzięki którym dziecko będzie mogło mierzyć swój wzrost
    pastelowelove.pl

Gdzie biegać w Tarnowie?
#1
Cześć
Gdzie mogę w Tarnowie biegać? Chcę sobie pobiegać i nie wiem gdzie... chodniki to jednak nie to :/ jakie miejsca polecacie?

Czy stadiony Unii czy Błękitnych są otwarte w czasie dnia o ile nie ma meczu dla takich właśnie biegaczy?

#2
Przy SP 15 , obok Gemini jest tam miejsce do biegania Uśmiech

#3
Lasek lipie? ZSME na Szujskiego też ma miejsce do biegania i z tego co widzę, często jest tam otwarte. Teraz w czasie roku szkolnego będzie dłużej otwarte, ale jak wiadomo - zajęcia WF-u mogą przeszkadzać.

#4
Lasek lipie to chyba tylko w słoneczne dni. Poza tym tam masz jedną drogę asfaltową i tyle a po lesie biegać nie chce bo kleszcze.

#5
A tereny rekreacyjne po terenie całej górze św. Marcina? Również można tam śmiało pobiegać.

#6
Na Szujskiego za szkołą faktycznie przychodzą tam ludzie i biegają albo grają Uśmiech raz nawet absolwenci zrobili sobie tam rajdy samochodami, ale źle się to dla nich skończyło Duży uśmiech

#7
A ja polecam Wam nie biegać w centrum miasta po chodnikach wśród smogu i spalin, przechodniów i samochodów. Jest pełno szlaków pieszych wokół Tarnowa (polecam do biegania czerwony szlak pieszy w Krzyżu - a dokładniej okolice stawów Krzyskich) które idealnie nadają się do biegania wśród natury i przyrody. Tak samo na marcince do Kruku można sobie pobiegać, świetne trasy tam są. Miejsc jest pełno! Uśmiech

#8
Moim zdaniem warto biegać gdziekolwiek. Wystarczy wyjść na ulicę i zacząć - nic trudnego.
Zapraszam na profesjonalny kurs baristyczny w Krakowie, dzięki którym Twoje umiejętności (i zarobki!) na rynku pracy znacząco wzrosną.

Jaki dobry (i tani) serwis laptopów w Tarnowie możecie polecić?
Cześć! Pojawiły się poważne (sprzętowe) problemy z prawie 3-letnim laptopem które wymagają ingerencji elektronika/informatyka w serwisie. W związku z tym mam do Was pytanie: który, jaki [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Dobry-serwis-laptop%C3%B3w-t]dobry serwis laptopów[/url] możecie polecić w Tarnowie? Taki aby nie naprawiali tego miesiąc oraz aby nie wzięli za to połowy wartości laptopa :) Gwarancja też dobrze, aby była na ich "robotę" przynajmniej 3 miesięczna.
admin 6 4,292 03-01-2017, 14:20
Ostatni post: kaski