Witaj! Logowanie Rejestracja

Gdzie biegać w Tarnowie?
#1
Cześć
Gdzie mogę w Tarnowie biegać? Chcę sobie pobiegać i nie wiem gdzie... chodniki to jednak nie to :/ jakie miejsca polecacie?

Czy stadiony Unii czy Błękitnych są otwarte w czasie dnia o ile nie ma meczu dla takich właśnie biegaczy?
 
Reply
#2
Przy SP 15 , obok Gemini jest tam miejsce do biegania Uśmiech
 
Reply
#3
Lasek lipie? ZSME na Szujskiego też ma miejsce do biegania i z tego co widzę, często jest tam otwarte. Teraz w czasie roku szkolnego będzie dłużej otwarte, ale jak wiadomo - zajęcia WF-u mogą przeszkadzać.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#4
Lasek lipie to chyba tylko w słoneczne dni. Poza tym tam masz jedną drogę asfaltową i tyle a po lesie biegać nie chce bo kleszcze.
 
Reply
#5
A tereny rekreacyjne po terenie całej górze św. Marcina? Również można tam śmiało pobiegać.
 
Reply
#6
Na Szujskiego za szkołą faktycznie przychodzą tam ludzie i biegają albo grają Uśmiech raz nawet absolwenci zrobili sobie tam rajdy samochodami, ale źle się to dla nich skończyło Duży uśmiech
 
Reply
#7
A ja polecam Wam nie biegać w centrum miasta po chodnikach wśród smogu i spalin, przechodniów i samochodów. Jest pełno szlaków pieszych wokół Tarnowa (polecam do biegania czerwony szlak pieszy w Krzyżu - a dokładniej okolice stawów Krzyskich) które idealnie nadają się do biegania wśród natury i przyrody. Tak samo na marcince do Kruku można sobie pobiegać, świetne trasy tam są. Miejsc jest pełno! Uśmiech
 
Reply
#8
Moim zdaniem warto biegać gdziekolwiek. Wystarczy wyjść na ulicę i zacząć - nic trudnego.
Zapraszam na profesjonalny kurs, dzięki którym Twoje umiejętności (i zarobki!) na rynku pracy znacząco wzrosną.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki dobry (i tani) serwis laptopów w Tarnowie możecie polecić?
Cześć! Pojawiły się poważne (sprzętowe) problemy z prawie 3-letnim laptopem które wymagają ingerencji elektronika/informatyka w serwisie. W związku z tym mam do Was pytanie: który, jaki [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Dobry-serwis-laptop%C3%B3w-t]dobry serwis laptopów[/url] możecie polecić w Tarnowie? Taki aby nie naprawiali tego miesiąc oraz aby nie wzięli za to połowy wartości laptopa :) Gwarancja też dobrze, aby była na ich "robotę" przynajmniej 3 miesięczna.
admin 6 10,381 03-01-2017, 14:20
Ostatni post: kaskiBrowsing: 1 gości