04-09-2012, 1:26
Cześć
Szukam dobrych restauracji w Tarnowie, gdzie można dobrze zjeść. Wiadomo, cena też musi być w miarę atrakcyjna, więc co polecacie.
05-09-2012, 18:13
(04-09-2012 1:26 )piston94 napisał(a):  Cześć

W Tatrzańskiej na Krakowskiej mają dobre zestawy obiadowe - nie najtaniej, ale ceny bardzo rozsądne, szczególnie za "obiad dnia". Poza tym polecam tzw. bary mleczna jak Łasuch na ulicy Sowińskiego i Szarotka na ulicy Waryńskiego. Podobno niezła jest też nowa restauracja "Babcine Jadło" na Sowińskiego - ale za to nie poręczę własną głową, bo nigdy nie byłam

A jak trzeba wrzucić na ruszt coś szybko to polecam Kanapkarnia Cafe na Żydowskiej. Kanapki i sałatki palce lizać, a i niezłą kawę można tam wypić
07-07-2014, 14:23
Gdzie dobrze zjeść w Tarnowie? Dobre restauracje w Tarnowie
podbiję trochę temat, bo sama ostatnio szukam fajnych (i niedrogich) miejsc gdzie można zjeść

Tym bardziej, że ostatnio Tarnów się nam rozrasta i jest w nim trochę nowych rzeczy. Ja np. ostatnio trafiłam do restauracji Cynamon na placu Kazimierza Wielkiego i w sumie byłam pozytywnie zaskoczona bardzo przytulne wnętrze z miłą atmosferą, dobre jedzenie i przepyszne desery ) (ceny w porządku, poza tym zawsze są jakieś promocje więc na moją studencką kieszeń było akurat )

a ktoś ma jeszcze jakieś inne miejsca do polecenia???

Ikea w Tarnowie
Hej Nie wiecie czy w Tarnowie jest już IKEA? słyszałem wielokrotnie że coś miało być ale nic więcej w tym temacie nie wiem- ktoś objaśni?
adam 8 5,524 22-09-2016 11:59
Ostatni post: Megan
  Gdzie w Tarnowie kupić rower? Sklep rowerowy w Tarnowie
Generalnie w Tarnowie jest dużo sklepów rowerowych. Wydaje mi się, że Bieniasz-Bike na Rydza Śmigłego. Jest to chyba jeden z większych sklepów w mieście, gdzie wybór jest całkiem spory. Dodatkowo TANDEM przy Narutowicza/Krakowskiej. To tyle, gdzie ja kupowałem swoje rowery ;) Generalnie OK.
coolszach 14 12,814 13-07-2016 15:08
Ostatni post: miniek15m
  Najtańsza księgarnia w Tarnowie
Zatem zapytanie tutaj o to, gdzie jest najtańsza księgarnia w Tarnowie i czekanie na odpowiedź będzie szybsze niż zamówienie książki przez internet, gdzie w 90% przypadków dotrze ona na następny dzień roboczy?
pgrobel 5 1,690 06-03-2016 17:11
Ostatni post: miniek15m
  3 lo w Tarnowie - opinie
W tym roku I LO przegoniło w rankingach III. Co do matur to muszą oni świetnie zdać ponieważ idą tam "najlepsi" uczniowie gimnazjum. W końcu III LO to ma taka renomę, ze szok. Jakby do innych szkol, czy to X czy XIV LO tez poszło tyle samo ludzi z wysokimi wynikami to tez by były wysoko. Prawda jest taka, ze szkoła jak każda inna. Nauki troszkę więcej, ludzie troszkę wywyższający się przez to, ze chodzą do III LO. Jednak to jest moje zdanie tylko na ten temat powiem szczerze :P wszystko zależny od Ciebie. Bo nawet najlepszy nauczyciel nie przygotuje Cie do matury jak sam nie będziesz chciał. A jak sam będziesz chciał to szkoła nie jest ważna bo tak samo możesz się przygotować w I jak i w XIII LO :P