Germanistyka na PWSZ w Tarnowie?
Witam!
Ponieważ w tym roku szkolnym zdawałam maturę i mam niemały problem z wyborem uczelni na której chciałabym kontynuować moją edukację chciałabym zapytać Was, moi drodzy o opinie.
Chodzi mi dokładnie o kierunek germanistyki na PWSZ w Tarnowie, ponieważ mieszkam w okolicach T-owa i nie chciałabym się stąd wyprowadzać.
Jest tylko jeden warunek; mianowicie muszę usłyszeć dobre opinie o tej uczelni bo zależy mi na dobrym wykształceniu Uśmiech
A więc proszę o wpisy!

Filologia germańska na PWSZ w Tarnowie
Hej Mam kilka pytań o filologię germańską na pwsz w Tarnowie. 1. Czy trudno jest się dostać i ile trzeba punktów? 2. Trzeba zdawać j. niemiecki rozszerzony na maturze? 3. Jak przebiegają studia? Czyli czy dużo się mówi, pisze, słucha ... 4. Dużo osób jest wywalanych po pierwszym roku?
dzastin18 0 3,307 22-01-2012, 13:05
Ostatni post: dzastin18