Witaj! Logowanie Rejestracja

III Koncert Charytatywny w Skrzyszowie - 20 stycznia 2013 r. - Zapraszamy!
#1
W niedzielę 20 stycznia 2013 r. w Hali Sportowej w Skrzyszowie odbędzie się III Koncert Charytatywny pod patronatem Wójta Gminy Skrzyszów Marcina Kiwior na rzecz pięciorga chorych dzieci z terenu naszej gminy.

Koncert uświetnią gwiazdy polskiej sceny: FEEL oraz Maja i Andrzej Sikorowscy. Rozpoczęcie o godzinie 17:00. Zapowiada to kontynuację rozpoczętego w 2011 roku cyklu koncertów charytatywnych na terenie Gminy Skrzyszów, organizowanych z inicjatywy i pod patronatem Wójta Gminy. Celem koncertu jest pomoc chorym dzieciom i ich rodzinom, których nie stać na leczenie.

Pięć rodzin - pięć miejscowości, ta zasada umożliwia nam równorzędną pomoc dla rodzin w każdej z miejscowości w naszej Gminie. Gmina Skrzyszów z Wójtem Marcinem Kiwior na czele nie przechodzi obojętnie wobec takich sytuacji życiowych, stara się wspierać i pomagać ludziom, którzy tej pomocy potrzebują wszelakimi możliwymi sposobami, a jednym z nich jest właśnie koncert charytatywny.

[Obrazek: koncert_charytatywny_skrzyszow_2012.jpg]
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  28 września 2013 r. - Młodziezowy Piknik Sportowo-Muzyczny w Skrzyszowie
Już w najbliższą sobotę - 28 września 2013 roku na boisku sportowym w Skrzyszowie odbędzie się II Młodzieżowy Piknik Sportowo-Muzyczny. Od godz. 16:00 do 18:00 odbędzie się Międzynarodowy Turniej STRONGMENÓW Polska & Ukraina. W programie między innymi występy zespołów muzycznych: o godz. 20:00 wystąpi Small Caffe natomiast o godz.21:00 koncert zespołu Przystanek Mrówkowiec. Od godz. 22:00 odbędzie się zabawa taneczna. Zapraszamy! [img]http://pwsz-tarnow.edu.pl/files/gmina_skrzyszow_koncert.png[/img]
admin 0 2,281 26-09-2013, 17:52
Ostatni post: adminBrowsing: 1 gości