Ile kosztują studia podyplomowe?
Hej
Powiedzcie mi ile na semestr kosztują studia podyplomowe? Jakie są to koszty? Zbliżone do studiów zaocznych? Mowa raczej o tarnowskich szkołach. Czy to zależy też od szkoły?

jowitka345, Patttti w innym temacie podała Ci stronę ze studiami podyplomowymi na Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego. Po wyborze kierunku znalazłem tam ceny za studia podymplomowe. Wystarczy poszukać a nie klepać bezmyślnie tematy. Zapewne na innych tarnowskich uczelniach też podadzą ceny za dane kierunki.
Czasem trzeba wnieść coś samemu od siebie a nie oczekiwać, ze ktoś Ci wszystko poda na dłoni.
Po pierwsze cena zależy od uczelni a po drugie od kierunku więc nikt Ci nie powie ile to wyjdzie... Ale po zobaczeniu na jeden kierunek wyszłoby mnie to o wiele taniej niż studia zaoczne.

Studia Podyplomowe Administracja
Czy ktoś może coś napisać na temat studiów podyplomowych na kierunku Administracja
mati8201 0 3,336 13-06-2016, 14:35
Ostatni post: mati8201