Witaj! Logowanie Rejestracja

Ile kosztuje życie studenta w Krakowie?
#1
Witam
Proszę o informację ile miesięcznie kosztuje życie studenta w Krakowie? Ile wydaje się na jedzenie, ile kosztuje mieszkanie - wolałbym unikać akademiku. Ile miesięcznie na wszystko trzeba przeznaczyć pieniędzy?
Chodzi o to że kończę inżynierkę w tym roku i planuję iść na magisterkę gdzieś na Krakowa, może agieh może pk nie wiem jeszcze. W każdym razie będzie to Kraków stąd moje pytanie.

Ktoś z Was na pewno studiował w Krakowie lub studiuje Duży uśmiech
 
Reply
#2
Powiem szczerze, że jest to dość ciężko określić. Nie wiem czy są studia magisterskie dziennie na AGH na przykład. Wiem, że na zaocznych ja nie mieszkałem w Krakowie tylko dojeżdżałem w weekendy i na weekendy tam zostawałem.
Studia pochłonęły u mnie ponad 12k złotych. To tak lekką ręką licząc dojazdy, imprezy, jedzenie, mieszkanie u znajomych bądź w hostelach, czesne za semestr, pomoce itp. Jest to cena za dwa lata.
 
Reply
#3
Własnie ile czesne wynosiły? Nie wiesz czy coś podrożało? Czy bardziej się opłaci na dzienne iść czy zaoczne? Chodzi o koszt mieszkania a czesne. Bo wynajmowac na weekend mieszkanie to chyba bez sensu...

Cytat:Magisterskie studia II stopnia prowadzone są na AGH w systemie stacjonarnym (dawniej dziennym) lub niestacjonarnym (wieczorowym lub zaocznym) na 15 wydziałach i szkole międzywydziałowej.
 
Reply
#4
Poczytaj też ten temat.
Potrzebujesz fachowca z piłą spalinową do przycięcia kilku gałęzi lub wycięcia całych drzew? Zerknij tutaj
 
Reply
#5
generalnie na wszystkim można oszczędzić, kwestia pomysłowości Oczko
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Studia magisterskie w Krakowie - Elektronika i Telekomunikacja
Witam A może Wy mi polecicie studia magisterskie w Krakowie - kierunek Elektronika i telekomunikacja? Gdzie najlepiej warto ten kierunek studiować? Gdzie jest największy poziom nauczania? W których w krakowskich uczelni?
daniel6.21 7 6,241 22-12-2012, 7:29
Ostatni post: CubazaBrowsing: 1 gości