• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

http://papierowski.pl/ocieplenia/|zobacz więcej|lekarz online
Ile kosztuje otwarcie gabinetu rehabilitacyjnego?
#1
Może ktoś z Was wie, ile kosztuje otwarcie gabinetu rehabilitacyjnego? Czy są to duże koszty? Czy student, który skończył fizjoterapię, może liczyć na jakieś dofinansowanie na otwarcie własnego gabinetu rehabilitacyjnego, czy musi raczej robić to z własnych oszczędności?
 
Reply
#2
Własny gabinet rehabilitacyjny oznacza w większości przypadków założenie własnej firmy. Urząd pracy daje dofinansowanie na start i założenie swojej firmy, więc jak najbardziej możesz z tego typu pomocy korzystać.
Jeśli chcesz mieć podpisany kontrakt z NFZ musisz spełnić masę wymagań w tym sporo licencji i zezwoleń. Jeśli mowa o kosztach samego wyposażenia lokalu w takim gabinecie rehabilitacyjnym, sprzęcie, wykończeniu to kwota 50 tysięcy złotych to tak na start. Jednak oczywiście im szerszy zakres usług tym koszty otwarcia gabinetu znacznie wzrastają.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fizjoterapia - ile się zarabia?
Witam Ile zarabia się w fizjoterapii? Czy fizjoterapeuta dobrze zarabia? Ile średnio miesięcznie mogą [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Zarobki-fizjoterapeuty-t]zarobić fizjoterapeuci[/url]? Czy to jest opłacalny zawód? Proszę o fachowe opinie. Jeśli ktoś dysponuje dość dokładnymi danymi na temat wynagrodzenia fizjoterapeutów pracujących u kogoś, to bardzo proszę o informację.
nh134 2 4,576 24-08-2012, 11:33
Ostatni post: nh134Browsing: 1 gości