27-11-2013, 19:36
Ile płacą za kilogram makulatury w skupie?
Wie ktoś, ile kosztuje kilogram makulatury w skupie? Chcę wiedzieć, ile mi zapłacą za kilkadziesiąt sprasowanych kartonów (chyba, że to nie zalicza się pod makulaturę?).
I jeżeli tak to gdzie w Tarnowie jest taki skup w którym to przyjmują?
27-11-2013, 20:33
Ile płacą za kilogram makulatury w skupie?
Za karton okolo 20~25 groszy/kg. Kiedyś skup był ja dobrze pamiętam za stacją Mądel, ale czy dalej jest to nie mam pewności. W każdym bądź razie Romek w tamtym kierunku lwowską jedzie
28-11-2013, 14:55
Ile płacą za kilogram makulatury w skupie?
To strasznie mało... myślałem, że będzie to coś około 50 groszy za kilogram makulatury. Powiadasz, że gdzieś za mądlem? A skąd Ty wiesz, gdzie Romek jedzie? Śledzisz go?
28-11-2013, 17:32
Ile płacą za kilogram makulatury w skupie?
Jeżdżę często z przystanku wałowa/lwowska i go widuje jak jedzie prawym pasem z Józkiem i towarem
30-11-2013, 17:59
Ile płacą za kilogram makulatury w skupie?
Wie ktoś gdzie jeszcze jest skup makulatury w Tarnowie w którym płacą nam więcej niż tutaj we wspomnianym na lwowskiej? A może wiecie co taki skup robi z tą makulaturą później?

Ikea w Tarnowie
Hej Nie wiecie czy w Tarnowie jest już IKEA? słyszałem wielokrotnie że coś miało być ale nic więcej w tym temacie nie wiem- ktoś objaśni?
adam 8 5,538 22-09-2016 11:59
Ostatni post: Megan
  Gdzie w Tarnowie kupić rower? Sklep rowerowy w Tarnowie
Generalnie w Tarnowie jest dużo sklepów rowerowych. Wydaje mi się, że Bieniasz-Bike na Rydza Śmigłego. Jest to chyba jeden z większych sklepów w mieście, gdzie wybór jest całkiem spory. Dodatkowo TANDEM przy Narutowicza/Krakowskiej. To tyle, gdzie ja kupowałem swoje rowery ;) Generalnie OK.
coolszach 14 12,822 13-07-2016 15:08
Ostatni post: miniek15m
  Najtańsza księgarnia w Tarnowie
Zatem zapytanie tutaj o to, gdzie jest najtańsza księgarnia w Tarnowie i czekanie na odpowiedź będzie szybsze niż zamówienie książki przez internet, gdzie w 90% przypadków dotrze ona na następny dzień roboczy?
pgrobel 5 1,693 06-03-2016 17:11
Ostatni post: miniek15m
  3 lo w Tarnowie - opinie
W tym roku I LO przegoniło w rankingach III. Co do matur to muszą oni świetnie zdać ponieważ idą tam "najlepsi" uczniowie gimnazjum. W końcu III LO to ma taka renomę, ze szok. Jakby do innych szkol, czy to X czy XIV LO tez poszło tyle samo ludzi z wysokimi wynikami to tez by były wysoko. Prawda jest taka, ze szkoła jak każda inna. Nauki troszkę więcej, ludzie troszkę wywyższający się przez to, ze chodzą do III LO. Jednak to jest moje zdanie tylko na ten temat powiem szczerze :P wszystko zależny od Ciebie. Bo nawet najlepszy nauczyciel nie przygotuje Cie do matury jak sam nie będziesz chciał. A jak sam będziesz chciał to szkoła nie jest ważna bo tak samo możesz się przygotować w I jak i w XIII LO :P