Ile student wydaje na jedzenie? Ile studenta kosztuje jedzenie?
Witam
Chciałbym się dowiedzieć przed studiami ile student wydaje miesięcznie na jedzenie? Ile kosztuje studenta jedzenie?
Jakie to są koszty? ile Wy wydajecie?

tego nie da się jednoznacznie określić. wg mnie to zależy to od 3 czynników. jak się je? ile się je? co się je? i można jeszcze dodać - gdzie się je?
musisz pomyśleć, co lubisz najbardziej, ile tego jesz i ile jesteś w stanie miesięcznie wydać. wiadomo, że w domu coś być zawsze musi, ale pewnie od czasu do czas zjesz coś na mieście, więc już zapewne wydasz nieco więcej niż na jedną porcję czegokolwiek w domu. ciężko jest doradzić, bo ludzie jedzą różnie i w dodatku różne rzeczy.

obecnie tylko orientacyjnie się pytam bo przeprowadzka na studia za rok dopiero.

Pożyczka dla studenta
Jakie możliwości jeżeli chodzi o zaciąganie pożyczek mają studenci (np studenci studiów dziennych). Jak to wygląda w praktyce?
gimber 1 2,464 13-11-2019, 15:35
Ostatni post: janko22