Ile wynosi kuroniówka w 2014 roku?

09-01-2014, 17:10
Ile wynosi kuroniówka w 2014 roku?
Może tu ktoś wie, ile wynosi kuroniówka albo ile będzie ona wynosiła w 2014 roku? Czy są jakieś zmiany poczynione przez nasz rząd w tym kierunku aby tą kuroniówkę podnieść w stosunku do mijającego już 2013 roku?

Gdzie w CV wpisać maturę?
Nie mogłeś wszystkich swoich pytań zawrzeć w jednym poście? :) nie ma potrzeby aby w CV podać wyniki matur, podaje się ukończone szkoły licząc od szkoły średniej. A ukończone szkoły umieszcza się w miejscu związanym z wykształceniem. W internecie jest tyle wzorów CV że bez problemu wszystko znajdziesz.
upper 6 2,499 14-09-2016 13:46
Ostatni post: emrien
  Jaka praca po biologii?
Myślę nad biologią jako kierunku studiów. Wiecie, jaka praca jest możliwa po biologii? Gdzie można pracować, jakiego typu zadania wykonywać? Oczywiście wiem, że można zostać chociażby nauczycielem biologii w szkole, ale co oprócz tego, gdyż nie ukrywam, że jest to dość mało ambitna praca.
flip-filip-12 2 1,030 14-09-2016 13:45
Ostatni post: emrien
  Czy po studiach aktorskich jest praca?
Studia aktorskie (tak jak i żadne inne) nie mogą nam w dzisiejszych czasach zagwarantować pracy. Podobnie jest ze studiami aktorskimi. Jeśli nie posiadamy nikogo z rodziny, bądź bliskich z rodziny mających silny autorytet i tzw. "plecy" w branży teatralnej lub aktorskiej to niezwykle trudno będzie nam znaleźć pracę po studiach aktorskich. Zacznijmy od tego, że w ogóle dostać się na studia aktorskie to jest nie lada wyzwanie. Zdanie samej matury to za mało, gdyż czeka na nas również i egzamin wstępny, na który musimy przygotować kilka wierszy, monologów, prozy czy wokali z jakiś epok. Jeśli chcesz mieć większe szanse na rynku pracy po aktorstwie, na studiach musisz się "wywyższać" spośród innych studentów aktorstwa i już wtedy budować swoją reputację i doświadczenie. Po studiach aktorskich możesz pracować w teatrze czy telewizji. Możesz również prowadzić różnego rodzaju warsztaty czy także pracować w ośrodkach kultury. Oczywiście możesz również znaleźć pracę pracę po studiach aktorskich bez konieczności posiadania "pleców", ale tak jak pisałem - musisz być naprawdę dobry i angażować się w różnego rodzaju projekty, aby tzw."wyjść przed szereg".
garzew2 3 1,675 19-04-2016 9:02
Ostatni post: radkowski
  Ile zarabia listonosz w Poczcie Polskiej - 2016?
Nie zapominaj też, że listonosz może zarobić nawet i drugą wypłatę w czasie wypłat emerytur. Jeżeli obsługuje miejscowość lub dzielnicę, gdzie mieszka dużo emerytów z których każdy listonoszowi zostawi "końcówkę" to z wypłat takich emerytur listonosz może zarobić "na lewo" nawet i kilkaset złotych dziennie dodatkowo.
jsit 6 9,095 05-03-2016 10:55
Ostatni post: devilh
  Zegarek automatyczny czy kwarcowy
Cześc Czy ktoś może mi tutaj napisać jaki jest lepszy rodzaj zegarka? Bo kazdy pisze,że automatyczny ale czy aby nie trzeba go codziennie regulować?
gimber 0 579 03-02-2016 17:34
Ostatni post: gimber