Ile wynosi kuroniówka w 2014 roku?

09-01-2014, 17:10
Ile wynosi kuroniówka w 2014 roku?
Może tu ktoś wie, ile wynosi kuroniówka albo ile będzie ona wynosiła w 2014 roku? Czy są jakieś zmiany poczynione przez nasz rząd w tym kierunku aby tą kuroniówkę podnieść w stosunku do mijającego już 2013 roku?

Czy po studiach aktorskich jest praca?
Studia aktorskie (tak jak i żadne inne) nie mogą nam w dzisiejszych czasach zagwarantować pracy. Podobnie jest ze studiami aktorskimi. Jeśli nie posiadamy nikogo z rodziny, bądź bliskich z rodziny mających silny autorytet i tzw. "plecy" w branży teatralnej lub aktorskiej to niezwykle trudno będzie nam znaleźć pracę po studiach aktorskich. Zacznijmy od tego, że w ogóle dostać się na studia aktorskie to jest nie lada wyzwanie. Zdanie samej matury to za mało, gdyż czeka na nas również i egzamin wstępny, na który musimy przygotować kilka wierszy, monologów, prozy czy wokali z jakiś epok. Jeśli chcesz mieć większe szanse na rynku pracy po aktorstwie, na studiach musisz się "wywyższać" spośród innych studentów aktorstwa i już wtedy budować swoją reputację i doświadczenie. Po studiach aktorskich możesz pracować w teatrze czy telewizji. Możesz również prowadzić różnego rodzaju warsztaty czy także pracować w ośrodkach kultury. Oczywiście możesz również znaleźć pracę pracę po studiach aktorskich bez konieczności posiadania "pleców", ale tak jak pisałem - musisz być naprawdę dobry i angażować się w różnego rodzaju projekty, aby tzw."wyjść przed szereg".
garzew2 3 1,501 19-04-2016 9:02
Ostatni post: radkowski
  Gdzie w CV wpisać maturę?
Nie mogłeś wszystkich swoich pytań zawrzeć w jednym poście? :) nie ma potrzeby aby w CV podać wyniki matur, podaje się ukończone szkoły licząc od szkoły średniej. A ukończone szkoły umieszcza się w miejscu związanym z wykształceniem. W internecie jest tyle wzorów CV że bez problemu wszystko znajdziesz.
upper 5 2,067 19-04-2016 8:59
Ostatni post: radkowski
  Ile zarabia listonosz w Poczcie Polskiej - 2016?
Nie zapominaj też, że listonosz może zarobić nawet i drugą wypłatę w czasie wypłat emerytur. Jeżeli obsługuje miejscowość lub dzielnicę, gdzie mieszka dużo emerytów z których każdy listonoszowi zostawi "końcówkę" to z wypłat takich emerytur listonosz może zarobić "na lewo" nawet i kilkaset złotych dziennie dodatkowo.
jsit 6 7,314 05-03-2016 10:55
Ostatni post: devilh
  Zegarek automatyczny czy kwarcowy
Cześc Czy ktoś może mi tutaj napisać jaki jest lepszy rodzaj zegarka? Bo kazdy pisze,że automatyczny ale czy aby nie trzeba go codziennie regulować?
gimber 0 527 03-02-2016 17:34
Ostatni post: gimber
  Jak rozliczacie PITy?
Przy okazji tematu rozliczania PIT-ów warto podlinkować wątek: [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Komu-przekaza%C4%87-1-procent-podatku-t]Komu przekazać 1 procent podatku?[/url]