Ile wynosi stypendium ministra za wyniki w nauce?
Hej
Ile wynosi stypendium ministra za wyniki w nauce? Jakie trzeba mieć średnie, ogólnie wyniki w nauce aby to stypendium ministra otrzymać?
Ktoś otrzymał z forum może?

Stypendium jest wypłacane przez 10 miesięcy, łączna kwota nie może przekroczyć 15 000 zł więc wychodzi 1500 zł miesięcznie.

O przyznanie stypendium może ubiegać się student nie wcześniej niż po zaliczeniu pierwszego roku studiów. Wyjątek stanowi student pierwszego roku studiów drugiego stopnia rozpoczętych w ciągu roku od ukończenia studiów pierwszego stopnia.

Stypendium ministra za osiągnięcia w nauce może otrzymać student, który spełnia łącznie następujące warunki:
1) zaliczył kolejny rok studiów;
2) nie powtarzał roku studiów w okresie zaliczonych lat studiów, chyba że niezaliczenie roku studiów wynikało z przyczyn zdrowotnych lub z powodu urodzenia dziecka;
3) posiada osiągnięcia naukowe i wykazuje się aktywnością naukową:
4) uzyskał w okresie zaliczonych lat studiów średnią ocen nie niższą niż:
a) 4,50, jeżeli najwyższą oceną w skali ocen jest 5,00,
Potrzebujesz fachowca z piłą spalinową do przycięcia kilku gałęzi lub wycięcia całych drzew? Zerknij tutaj

Wypłata stypendium
Ma ktoś już moze stypendium socjalne na koncie ? Bo jestem ciekawa czy jest szansa że wpłynie jeszcze dziś..
studentkaxyz 5 7,594 29-11-2016, 18:32
Ostatni post: studentkaxyz