• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ile wynoszą progi punktowe na PWSZ w Tarnowie?
#1
Czy można gdzieś zobaczyć progi z tamtego roku? na stronie wiem ze nie ma ale jakbym poszła na uczelnie i zapytała to pokażą mi to? bo chce iść na pielęgniarstwo a zdawałam tylko podstawowe przedmioty (polski, angielski, mat) a do tego polski poszedł mi słabo a wiem ze na pielęgniarstwo jest dużo chętnych i nie wiem czy jest sens tracić te 80 zł ? jest możliwe ze przyjmą więcej niż te 90 osób?

#2
Na PWSZ w Tarnowie od wielu lat nie ma progów podczas rekrutacji. Na mniej popularne kierunki jest dużo miejsc wolnych, przez co przyjmowani są wszyscy chętni.

#3
no na mniej popularne tak ale na pielęgniarstwo nie chce mi się wierzyć że wszystkich przyjmują

#4
Żeby dostać się na pielęgniarstwo to musisz zdać biologię i chemię i najlepiej roz. tak od 30-50% jeśli chcesz mieć pewność dostania się.

Na ile uczelni można składać papiery w 2013 roku?
Witam Na ile uczelni można składać papiery w rekrutacji 2013? Czy mogę złożyć na kilka uczelni papiery - ale co z dokumentami? Muszę kserować te wszystkie świadectwa czy może tylko wystarczy elektronicznie?
przemx 5 11,052 20-04-2014, 22:57
Ostatni post: kolos_7