Ile zarabia kasjer w Tesco?
Ile zarabia kasjer w Tesco? Jaka płaca? Jaka umowa? Czy to się opłaca? Czy jest umowa o pracę?

Tak, pracując w TESCO jako kasjer pracuje się na umowę o pracę, a to już jest istotny plus. Z tego co mi wiadomo, zarobki na stanowisku kasjera wynoszą około 2000 zł brutto, dodatkowo każdy z pracowników otrzymuje do dyspozycji kartę clubcard, dzięki czemu przysługuje im 10% rabatu na zakupy w tej sieci handlowej. Dodatkowo wraz z początkiem nowego roku szkolnego pracownicy otrzymują bony, dzięki którym mogą sfinansować zakupy np. wyprawki szkolnej dla dziecka.

A czy wiecie, jaka jest norma dla kasjerów w TESCO? Nie dość, że otrzymują niskie wynagrodzenie, to jeszcze dodatkowo mają normę produktów, które muszą skasować w ciągu godziny. Ta norma to 1500 produktów. Jeśli ktoś wolno skanuje, wtedy jest przenoszony do innego działu, dostaje "notatkę służbową" lub jest pozbawiany premii.

Szczerze mówiąc pracując na szeregowych stanowiskach we współczesnych hipermarketach to jest to jedna z najbardziej ciężkich prac, szczególnie na stanowisku kasjera.

Bardzo dziwne czasy nastały, aby pisać, że zaletą firmy jest to, że zatrudnia na umowę o pracę. To powinien być już istotny standard a nie powód aby chwalić się tym na prawo i lewo.

Jeśli mówimy o zarobkach w TESCO kasjera, to jest to oczywiście najniższa krajowa, czyli te 1800 zł brutto. W zależności od roku, gdyż jak wiadomo, z każdym rokiem minimalne wynagrodzenie rośnie (w 2016 jest to 1850 zł brutto). Kasjera jest najsłabiej wynagradzanym stanowiskiem w całym handlu, dlatego warto mieć szacunek do kasjerek w sklepie, że chce im się pracować, przemęczać za tak niskie wynagrodzenie.

Nie wiem, gdzie kasjerzy w Tesco dostają te 2000. W moich rejonach dostają najniższą krajową i nic więcej.
Zapraszam na profesjonalny kurs, dzięki którym Twoje umiejętności (i zarobki!) na rynku pracy znacząco wzrosną.

Ile zarabia copywriter?
W ostatnich czasach mocno na znaczeniu zyskuje zawód copywritera. Ile zarabia copywriter? Zarobki copywritera w agencji reklamowej w dużym mieście wynoszą najczęściej około 2-3 tysięcy złotych. Co najważniejsze, jako copywriter mogą pracować osoby bez specjalnego wykształcenia, jednak preferowane jest wykształcenie humanistyczne - filologia polska, dziennikarstwo, komunikacja społeczna i media internetowe. W przypadku, gdy copywriter pracuje jako freelancer i ma dużo zleceń, cieszy się popularnością, może zarobić nawet i 5 tysięcy złotych miesięcznie.
e-zarobki 10 14,233 09-11-2016, 15:01
Ostatni post: Cubaza