Ile zarabia nauczyciel angielskiego w szkole podstawowej?
Hej!
Chciałabym wiedzieć ile miesięcznie może zarabiać nauczyciel angielskiego w szkole podstawowej. Czy macie jakieś tego typu dane dostępne gdzieś? Podzielcie się albo z własnego doświadczenia ktoś może wie?

Tutaj nie ma znaczenia czy mówimy o nauczycielu języka angielskiego, matematyki, polskiego czy chemii. Przedmiot nie ma znaczenia, zarobki są takie same.
Nauczyciel stażysta zarabia około 2100 złotych miesięcznie, kontraktowy 2250 zł, mianowany 2600 zł a dyplomowany 3000 zł. Do tego dochodzą jeszcze dodatki za wysługę lat które wynoszą od 3 do 20 procent, pierwszy dodatek dostaje się po 3 latach i z każdym rokiem przybywa 1 procent.

Admin, podałeś kwoty brutto? Język

Tak, są to podstawowe wynagrodzenia brutto. Nie ma tak dobrze, aby nauczyciel stażysta dostawał od razu 2000 zł na konto Uśmiech

Czyli netto wychodzi jeszcze mniej...

Ile zarabia copywriter?
W ostatnich czasach mocno na znaczeniu zyskuje zawód copywritera. Ile zarabia copywriter? Zarobki copywritera w agencji reklamowej w dużym mieście wynoszą najczęściej około 2-3 tysięcy złotych. Co najważniejsze, jako copywriter mogą pracować osoby bez specjalnego wykształcenia, jednak preferowane jest wykształcenie humanistyczne - filologia polska, dziennikarstwo, komunikacja społeczna i media internetowe. W przypadku, gdy copywriter pracuje jako freelancer i ma dużo zleceń, cieszy się popularnością, może zarobić nawet i 5 tysięcy złotych miesięcznie.
e-zarobki 10 14,233 09-11-2016, 15:01
Ostatni post: Cubaza