Inauguracja roku akademickiego 2013/14
Serdecznie wszystkich Państwa zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Najlepszej jakości wyroby stolarskie drzwi drewniane, drzwi zewnętrzne/wewnętrzne, schody drewniane czy balustrady. Zapraszam do kontaktu.

Jest dopiero 22 sierpnia, trochę za wcześnie na inaugurację Uśmiech

Masz rację, ale myślałem że może ktoś już coś wie Uśmiech

(22-08-2013, 21:26 )lewka napisał(a): Czy jest już wiadomo coś więcej na temat inauguracji roku akademickiego 2013/14? Kiedy się odbędzie, o jakich godzinach, gdzie będzie i o której msza święta?

Owszem wiadomo - inauguracja ogólnouczelniana odbędzie się 9. października, rozpoczęcie jest planowane na g. 10:00. Msza Św. dla wszystkich uczelni (jeśli dobrze pamiętam) będzie miała miejsce następnego dnia (tj. 10.10.) o godzinie 18 Uśmiech

Wielkie dzięki Ekspercie za informację Duży uśmiech A myślałem że coś wcześniej będzie bo czytałem że rok temu było kilka dni przed rozpoczęciem roku akademickiego. Czyli 1 października udajemy się tradycyjnie na zajęcia bez żadnych wcześniejszych uroczystości?

Tak,dokładnie tak Uśmiech Natomiast inauguracje instytutowe najpewniej odbędą się na przełomie września/października, ale to informacja którą zainteresowani będą raczej pierwszoroczniacy.

Czy terminy tych inauguracji będą dostępne gdzieś w internecie? Czy trzeba będzie jechać na uczelnię?

Tak, będą na stronie najprawdopodobniej.

No i gdzie są te terminy inauguracji roku akademickiego?

Dzisiaj jest 12. Jeszcze 18 dni do rozpoczęcia semestru... Info się pojawi.
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.

Czy ta środowa inauguracja roku akademickiego jest obowiązkowa?

Inauguracje instytutowe a inauguracja 7 października?
Studenci pierwszego roku mają 30 września inauguracje instytutowe. Indeksy i legitymacje otrzymamy 30 września, czy na tej inauguracji 7 października? I czym się od siebie różnią te dwie inauguracje?
Mysia 14 6,431 06-10-2014, 13:51
Ostatni post: miniek15m