Jak długo i jak często wypłacane jest stypendium?
Cześć wam. Mam pytanko jak często (długo) jest wypłacane stypendium oraz co ile jest ono wypłacane? Czy stypendium jest wypłacane przez semestr czy cały rok?

Strona PWSZ może ci odpowiedzieć na to pytanie.
Ale tak na marginesie, jak Ci się wydaje co ile jest wypłacane stypendium ?
Stypendia są wypłacane przez cały rok akademicki(od października do czerwca), prawie co miesiąc. Prawie dlatego ponieważ w październiku i lutym nie ma wypłacanych stypendiów. Natomiast w listopadzie i marcu przychodzi "podwójne" czyli stypendium za marzec i wyrównanie za luty. Jest to spowodowane tym, że w październiku trzeba przyjąć wnioski i je rozpatrzyć, natomiast w lutym trzeba sprawdzić czy dalej jesteś studentem, nie masz niezdanych egzaminów i takie tam.

Cubaza napisał(a):Strona PWSZ może ci odpowiedzieć na to pytanie.

podbijam Język
btw Cubaza nie sądzisz, że jesteśmy na forum 'Ci źli' którzy zmuszają do myślenia? Smutny

laura napisał(a):btw Cubaza nie sądzisz, że jesteśmy na forum 'Ci źli' którzy zmuszają do myślenia?
Też to widzę Duży uśmiech I powiem szczerze, że jak my nie nauczymy ich myśleć to kto ich nauczy ? Jesteśmy takie dobre duszyczki z forum co uczą ich życia Duży uśmiech

Cubaza napisał(a):Też to widzę I powiem szczerze, że jak my nie nauczymy ich myśleć to kto ich nauczy ? Jesteśmy takie dobre duszyczki z forum co uczą ich życia

może kiedyś to docenią Uśmiech

Wypłata stypendium