• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Jak przygotować się do egzaminu gimnazjalnego?
#1
Chciałam się Was zapytać, czy znacie może jakieś portale, gdzie byłyby materiały i testy online przygotowujące do testów gimnazjalnych? Chodzi mi o jakiś portal który jest dedykowany gimnazjalistom i który za darmo pomoże przygotować się do egzaminu gimnazjalnego.
Moje dziecko będzie szlo teraz do 3 klasy gimnazjum i jak wszyscy będzie też pisało testy gimnazjalne, od których jak wiadomo zależy do jakiego LO się dostanie. Problem jednak w tym, że przez dłuższą cześć roku będzie on wyłączony z zajęć szkolnych przez co zapewne będzie miało sporo zaległości. Obawiam się, że może się to negatywnie odbić na jego wynikach z testów, dlatego szukam jakichś testów, gdzie sam będzie mógł się przygotowywać. Dodatkowo zależy mi na testach online, bo wiem, że w takiej formie szybciej będę mogła sprawdzić, czy rzeczywiście się uczy (z tego co wiem, to można sprawdzić przy takich testach przerobione zadania i z czym ma się największy problem), no i na pewno będzie mi go wtedy łatwiej zagnać do nauki.
 
Reply
#2
Przecież egzamin gimnazjalny jest tak bardzo prosty i intuicyjny, że nie trzeba się do niego jakoś szczególnie przygotowywać. Gorsza (i zarazem trudniejsza) jest matura, gdyż to ona decyduje o dalszej edukacji i drodze zawodowej.

Do egzaminu gimnazjalnego wystarczy regularnie się uczyć w czasie wszystkich lat szkolnych w gimnazjum i to w zupełności wystarczy. Wiem to po sobie! Oczko
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kiedy będą wyniki egzaminu gimnazjalnego 2014?
Czy jest już wiadomo kiedy będą wyniki egzaminu gimnazjalnego 2014? Kiedy otrzymamy informację o tym ile kto uzyskał punktów z tego egzaminu? W jakiej formie się dowiemy? Czy dostaniemy jakieś zaświadczenie czy tylko słowną informację od wychowawcy?
kuba55.122 1 2,407 22-04-2014, 20:45
Ostatni post: miniek15mBrowsing: 1 gości