• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Jak wygląda obrona pracy inżynierskiej?
#1
Jak wygląda obrona pracy inżynierskiej? Od czego się zaczyna obrona pracy inżynierskiej? Jak przebiega, ile trwa taka obrona pracy dyplomowej? Jakie pytania są zadawane podczas obrony pracy inżynierskiej?
Czy mógłby mi ktoś taki mniej więcej zarys napisać?
Pozdro
 
Reply
#2
(21-10-2012, 15:46 )piss napisał(a): Jak wygląda obrona pracy inżynierskiej? Od czego się zaczyna obrona pracy? Jak przebiega, ile trwa. Czy mógłby mi ktoś taki mniej więcej zarys napisać?
Pozdro
Gdzieś juz o tym pisałem. Wchodzisz na obronę i opowiadasz na podstawie prezentacji o swojej pracy. Potem komisja zadaje Ci pytania z pracy i to w sumie tyle. Potem dowiadujesz się czy jesteś inżynierem bądź nie. Czas to tak maks 30 minut wraz z ogłoszeniem wyników.
 
Reply
#3
Pisaliśmy już o tym chociażby w wątku jak przebiega obrona pracy dyplomowej. Zapoznaj się z nim, jest tam właściwie to samo, co napisał Cubaza.
 
Reply
#4
(21-10-2012, 15:46 )piss napisał(a): Jak wygląda obrona pracy inżynierskiej? Od czego się zaczyna obrona pracy inżynierskiej? Jak przebiega, ile trwa taka obrona pracy dyplomowej? Jakie pytania są zadawane podczas obrony pracy inżynierskiej?
Czy mógłby mi ktoś taki mniej więcej zarys napisać?
Pozdro

Z mojej strony mogę dodać, że jest najwięcej stresu, a obrona jest prostsza niż nie jeden egzamin na Uczelni
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kiedy z reguły jest obrona pracy inżynierskiej?
Witam Tak jak w temacie, kiedy jest obrona pracy inżynierskiej, ile po oddaniu pracy się odbywa? Czy żeby skończyć studia trzeba obronić pracę?
h2O 2 7,473 19-05-2012, 8:47
Ostatni post: studentPWSZBrowsing: 1 gości