• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Jak zostać sekretarką?
#1
Jak zostać sekretarką? Jakie studia bądź szkołę powinnam wybrać, aby zrealizować to marzenie?
 
Reply
#2
sekretarką możesz być nawet po zawodówce. Dokładnie to do tego zawodu nie potrzebujesz większych kwalifikacji, wystarczy dobry wygląd i dobra współpraca z pracodawcą. Skończenie studiów administracyjnych, ekonomicznych i podobnych na pewno pozwoliłoby zwiększyć szanse na zatrudnienie, jednak jako tako w Tarnowie pracy dla sekretarki, oprócz znajomości jest niewiele. W takie np. Warszawie to już lepsza perspektywa
 
Reply
#3
Sekretarką możesz być nawet po technikum. Do tego nie trzeba większych umiejętności, bo tak się składa, że praca nie jest ciężka.
Zapraszam na profesjonalny kurs baristyczny w Krakowie, dzięki którym Twoje umiejętności (i zarobki!) na rynku pracy znacząco wzrosną.
 
Reply
#4
Serio? To nie jest ciężka praca? Ciekawe czy Twoje wnioski wynikają z doświadczenia zawodowego.
Sekretarka to nie tylko ładna buzia. Ma często na barkach całą korespondencję przełożonego, umawianie spotkań, dokumentację, pisanie wniosków, przelewy itd.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak student może zarobić pieniądze?
Jestem studentem i poszukuję pracy. Wiecie może, jak student może zarobić pieniądze w wakacje jak i w czasie roku akademickiego? Czy macie jakieś ogłoszenia o pracy dla studentów? Jak najlepiej i najwięcej student może zarobić, jakiej pracy dla studentów na wakacje jest najwięcej?
dzielnicowy 46 17,564 12-07-2018, 20:01
Ostatni post: CubazaBrowsing: 1 gości