Jaka średnia do stypendium rektora?
Hej
Jaka średnia jest potrzebna do stypendium rektora? Czy stypendium rektora można otrzymać na 1 roku (semestr zimowy)?

(03-10-2012, 21:07 )pajka93 napisał(a): Hej

Na pierwszym roku studiów pierwszego stopnia(licencjat/inżynier) nie można dostać stypendium rektora za wyniki w nauce. Dopiero na drugim roku można dostać takie stypendium a średnia musi być minimum 4.0 za rok poprzedni. Stypendium może dostać maksymalnie 30% osób z roku.
Takie informacje można znaleźć na stronie PWSZ
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.

A kwota tego stypendium zależy od średniej?

Polecam dokładnie przestudiować regulamin przyznawania stypendiów na PWSZ w Tarnowie.

(03-10-2012, 21:19 )pajka93 napisał(a): A kwota tego stypendium zależy od średniej?

Tak. Jest prog procentowy ile osob dostaje najwyzsze stypendium, ile nizsze i tak do najnizszego.

Wytaptane z HTC Wildfire za pomoca Tapatalk2

(03-10-2012, 21:34 )Ahmed napisał(a): Na listach obok sekretariatu są wypisane osoby ze średnimi od 3,75 , przynajmniej tak mi się wydaje , bo nie przyglądałem się jeszcze dokładnie Język

Jeszcze niedawno w regulaminie, który tutaj podawałem na forum bylo 4.0 i 30% studentów z roku. Teraz zrobili 3,75 i 10% studentow. Moim zdaniem to gorzej:/

Ja mam takie krótkie pytanka, mianowicie:

- Na karcie ocen widnieje 6pkt ECTS za praktyki a profesor powiedział, że trzeba liczyć jako 2 ECTS więc jak to jest w rzeczywistości?

- Jeżeli uzyskałem certyfikat b2 z języka ang to gdzie mogę uzyskać jego odpis, który jest traktowany jako osiągnięcie naukowe?

- Jeżeli w pierwszym terminie miałem 2 a w drugim już poprawiłem to przy obliczaniu średniej liczę to 2 jak osobną ocenę + tą którą uzyskałem później?

Dzięki za odpowiedź.
Czy jest już gdzies lista osób które dostały stypendium rektora?

Są wywieszone już dawno .

gdzie to wisi?

Koło pokoju gdzie składałaś podanie o stypendium...

nie zauważyłam tego..... a specjalnie kilka dni temu byłam popatrzeć

Co zrobić, żeby załapać się na stypendium naukowe Rektora?
Tak jak w temacie, co trzeba robić przez cały rok studiów, żeby mieć możliwość uzyskania takiego stypendium? Jak dostać stypendium rektora?
Mysia 3 3,649 06-11-2014, 18:51
Ostatni post: Pattttti