• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

organizacje eventów|kadryserwis.pl
Jaka praca po chemii medycznej
#1
witam
w tym roku otwierają tą specjalność i moje pytanie brzmi: kim można być po chemii medycznej? Jaka praca czeka na absolwentów tego kierunku?
pozdrawiam!
 
Reply
#2
Absolwenci chemii medycznej są przygotowani do rozwiązywania problemów zawodowych, gromadzenia, przetwarzania oraz przekazywania informacji, a także do pracy zespołowej. Mogą podjąć pracę w przedsiębiorstwach branży chemicznej, farmaceutycznej i kosmetycznej, zwłaszcza w laboratoriach badawczych i analitycznych oraz w działach marketingu, sprzedaży i doradztwa technicznego.
 
Reply
#3
''oraz w działach marketingu, sprzedaży i doradztwa technicznego.''

Czy to nie pomyłka? Faktycznie absolwenci chemii medycznej mogą zajmować tego typu stanowiska?
 
Reply
#4
Nie Uśmiech Ale jeśli chodzi o te branżę to tutaj z ukierunkowaniem na chemię, ogólnie rzecz biorąc po każdym kierunku jest mnóstwo opcji (zazwyczaj) więc można wybrać coś dla siebie Język
 
Reply
#5
laura napisał(a):Absolwnci są przygotowani do rozwiązywania problemów zawodowych, gromadzenia, przetwarzania oraz przekazywania informacji, a także do pracy zespołowej. Mogą podjąć pracę w przedsiębiorstwach branży chemicznej, farmaceutycznej i kosmetycznej, zwłaszcza w laboratoriach badawczych i analitycznych oraz w działach marketingu, sprzedaży i doradztwa technicznego.
Ja to czytałam i to wiem... każda uczelnia tak wypisuje w opisie kierunków ale realia okazują się brutalne...
chciałabym aby ktoś właśnie napisał, czy w tarnowie jest praca dla absolwentów chemii medycznej! Uśmiech
 
Reply
#6
W regulaminie rekrutacji jest napisane że w części pisemnej egzaminu maturalnego obowiązujące są dwa przedmioty dodatkowe przy czym punkty z matematyki , fizyki , chemii i biologii są mnożone dodatakowo przez 2,0. Ja A przedmiot zdawany na poziomie rozszerzonym jest mnożony 2,0 . Ja zdaje matematykę rozszerzoną i polski rozszerzony . Czyli matematykę rozszerzoną mam mnożoną 4,0 ( pierwszy raz razy 2,0 bo to jest matematyka, drugi raz mnożone razy 2,0 bo na poziomie rozszerzonym) , a polski tylko razy 2,0 ( jako że zdaje go na poziomie rozszerzonym) . Dobrze myślę co do tej rekrutacji ? Faktycznie tak jest ?
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  W jakiej formie prowadzone sa wykłady na chemii?
Chciałbym się dowiedzieć, jak wyglądają, jak są prowadzone wykłady na "Chemii"? Czy jest to tylko część teoretyczna czy może teoretyczno-praktyczna gdzieś w laboratorium? Proszę o wyjaśnienie dla mnie tej kwestii!
H2SO4 1 3,334 29-10-2014, 15:27
Ostatni post: DobromirBrowsing: 1 gości