Klub Fachowca KABE. Cena brutto za litr dla opakowań 10 l w kolorze białym.
    zrobelewacje.pl

21-06-2012, 10:39
Cześć
Mam pytanie w związku z moimi przyszłymi studiami. Jaka praca czeka na mnie po chemii? Gdzie mogę pracowac oprócz nie wiem... laboratorium itd.
maturę wydaje mi się że dobrze napisałem więc nie powinno być problemów z dostaniem się.

Chemia mnie interesuje więc to wiadomo nic innego nie wchodzi w grę
15-02-2013, 22:24
Jaka praca po chemii?
Wydaje mi się że po chemii to możesz pracować jedynie w jakimś laboratorium czy zakładach gdzie jest do czynienia z chemikaliami - np. zakłady azotowe w Tarnowie. Albo również po studiach chemicznych możesz pracować jako nauczyciel/ka chemii.
03-04-2014, 15:22
Jaka praca po chemii?
Ja dodałabym jeszcze prace naukowe w szkolnictwie wyższym, firmy kosmetyczne, farmaceutyczne, spożywcze, w ochronie środowiskach, instytucjach zajmujących się testowaniem różnego rodzaju produktów, materiałów chemicznych.

Kilka pytań odnośnie studiów chemicznych na PWSZ w Tarnowie
Na chemii na PWSZ z opinii wielu osób jest ciężko, jednak dla osób lubiących i rozumiejących chemię jest stanowi ona problemu. Jednak na chemii oprócz typowo chemicznych przedmiotów masz tez np. matematykę czy fizykę czy biochemię co zwiększa trudność dla tylko pasjonata chemii. Przeciętna osoba powinna sobie zdecydowanie poradzić, jednak na każdych studiach trzeba jednak się uczyć. Na większości studiów teraz jest tak że zaczyna np. ileś tam osób i przeważnie ludzie sami rezygnują bo boję się że nie zdadzą. Jednak to jest nieprawda. Praktyki na studiach zależą od kierunku, nie wiem jak jest na chemii, jednak na większości uczelnia ma podpisane umowy i np. studenci realizują praktyki na azotach. Chemia to przede wszystkim praktyka, nie to co ekonomia czy administracja. Tam uczysz się eksperymentów, które potem bardzo przydają się w życiu. Chemia nie jest kierunkiem zamawianym bo już nie ma takiego programu w całej Polsce. Wybierając studia nie licz na łatwiznę, jednak obecnie najlepszym z tych kierunków jest inżynieria materiałowa, ponieważ inżynierowie są potrzebni w Polsce i za granicą
konto2 1 2,715 30-05-2015 19:37
Ostatni post: green123
  W jakiej formie prowadzone sa wykłady na chemii?
Chciałbym się dowiedzieć, jak wyglądają, jak są prowadzone wykłady na "Chemii"? Czy jest to tylko część teoretyczna czy może teoretyczno-praktyczna gdzieś w laboratorium? Proszę o wyjaśnienie dla mnie tej kwestii!
H2SO4 1 2,629 29-10-2014 15:27
Ostatni post: Dobromir
  Czy na studiach chemicznych jest matematyka?
Powoli myślę o studiach chemicznych, jednak matematyka nie jest moją mocną stroną. Czy zatem na chemii, studiach chemicznych jest matematyka? Proszę o wypowiedź studentów bądź studentki chemii.
husaria 0 1,260 30-03-2014 11:59
Ostatni post: husaria
  Chemia 2013/2014 - kto zaczyna?
Tutaj link do wspomnianej wyżej grupy: [code]https://www.facebook.com/groups/239495949533934/[/code] Wyszukiwanie grup nie zawsze działa prawidłowo :)
lina222 21 6,509 29-09-2013 9:54
Ostatni post: Alinka
  Czy studia chemiczne są trudne?
Czy ktoś z obecnych bądź byłych studentów mógłby mi odpowiedzieć na temat trudności studiów chemicznych? Czy są to trudne studia, czy dużo osób odpada? Łatwo jest zaliczać poszczególne egzaminy czy nie jest wcale tak kolorowo jak to wszędzie się mówi? Zależy mi także na informacji o poziomie nauczania na chemii.
monkey91 0 1,625 13-09-2013 22:42
Ostatni post: monkey91