Mobilna myjna Oferty pracy w sztuce Warszawa
    Komfortowe światło o przyjaznej barwie
    1lampy.pl

14-08-2012, 15:34
Witam
Jaka praca po elektrotechnice czeka na studentów? co można robić po elektrotechnice, gdzie pracować itd.
Czy w tarnowie w energetyce można pracować?
17-03-2013, 19:19
Witam
Chętnie również poznam odpowiedź na te zadane kwestie. Czy faktycznie nie ma pracy po elektrotechnice? Gdzie można pracować po tym kierunku? Proszę o jakieś rzeczowe odpowiedzi godne polecenia.
10-04-2014, 12:10
Jaka praca po elektrotechnice?
Po elektrotechnice chyba najlepiej byłoby zrobić uprawnienia SEP do 1kV oraz nadal rozwijać się wśród tego typu pracy. Możesz zostać chociażby monterem różnego rodzaju urządzeń, możesz pracować ze sprzętem elektrotechnicznym, montować np. urządzenia w serwerowni i wielu innych miejscach. Generalnie uprawnienia SEP otwierają Ci po elektrotechnice bardzo szerokie możliwości pracy.
11-07-2014, 11:56
Jaka praca po elektrotechnice?
Po elektrotechnice możesz pracować w firmie instalatorskiej, biurze projektowym itd. Jest naprawdę sporo perspektyw pracy w branży elektrotechnicznej.

Elektrotechnika - zarobki
Zarobki średnie są trudne do oszacowania, jednak minimalną stawką, jakiej oczekiwać może specjalista z tytułem inżyniera to 2000 – 3000 złotych brutto miesięcznie.
mochyl 2 3,128 22-08-2013 10:26
Ostatni post: lewka
  Kim można zostać i jako kto pracować po elektrotechnice?
Przyjmą Cie do każdej niemal firmy związanej z elektroniką oczywiście która będzie miała zapotrzebowanie. Tak gdzie są zautomatyzowane roboty, maszyny tak potrzeba elektrotechników. Zatrudnienie także możesz dostać np w elektrowniach.
tristan 1 1,793 01-07-2013 23:34
Ostatni post: herman
  Czy elektrotechnika to waszym zdaniem przyszłościowy kierunek studiów?
Jak dla mnie to jeden z lepszych kierunków do studiowania, jest wymagający, ale na pewno prace po nim jest bardzo łatwo dostać.
tristan 1 1,637 01-07-2013 23:32
Ostatni post: herman
  Czy warto studiować elektrotechnikę?
Witam Czy warto studiować elektrotechnikę? Jak uważacie? Czy studiowanie elektrotechniki zapewni nam w przyszłości pracę? Pozdrawiam
pilarz 1 2,240 28-03-2013 21:31
Ostatni post: Szyszka
  Najtrudniejszy przedmiot na Elektrotechnice
Witam Powiedzcie mi jaki jest najtrudniejszy przedmiot na Elektrotechnice? Z jakim przedmiotem jest najwięcej problemów i trudności w zaliczeniu? Proszę Was o odpowiedź najlepiej studentów Elektrotechniki albo osób ogarniętych w tym temacie.
michumokka 0 1,483 17-03-2013 19:18
Ostatni post: michumokka