Jakie języki programowania poznaje się na informatyce?
Mam pytanie do studentów informatyki, jakich języków programowania uczy się i poznaje w czasie trwania całych studiów informatycznych? Czy są jakieś wybrane języki programowania które są nauczane w sposób bardziej intensywny?

C / C++ / Python / Java / Matlab. Żadnego języka nie poznawaliśmy na zajęciach dogłębnie, trzeba samemu się uczyć (na tym w końcu studia polegają Uśmiech )

Ah Matlab z mgr Królem xD Prawie w ogóle go nie umiem, bo Król nic nie tłumaczy tylko daje pdfy pisane przez mgr Gawin i radź se sam człowieku.
A i tak kończy się na tym, że całe zajęcia studenci siedzą na 9gagu, fb czy innych jakże wspomagających naukę stronach Duży uśmiech

To jak się chcecie nauczyć skoro siedzicie na stronach to raz. Dwa to mgr Król jest jednym z tych który jak się tylko chciało to potrafił wytłumaczyć. Ale trzeba było zapytać.
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.

Oj wiem, wiem. Ale jakoś na kolokwium dało się nauczyć Język Chodzi tylko to, że na ćwiczeniach to ciśnie tak, że hej, a tego matlaba olewa Duży uśmiech

Jedne zajęcia przebolałem, drugie... W końcu zapytałem i teraz jeśli tylko coś nie wiem to pytam i dobrze tłumaczy, więc nie jest tak źle Uśmiech
Na początku wydawało się, że będzie "smutno" Duży uśmiech

Jakie studia podyplomowe?
Jakie studia podyplomowe polecacie po informatyce? Zależałby mi aby pracować w IT, bo zaraz po medycynie zarobki są w tej branży najwyższe. Możecie polecić coś w tym zakresie?
janko22 1 2,527 19-07-2017, 6:54
Ostatni post: gimber