11-06-2012, 19:11
Czesc
Prosze o informacje, jakie ma się wykształcenie po technikum nie mając zdanej matury lub w ogóle nie niej nie podchodzac?
pozdrawiam!
12-06-2012, 8:41
RE: Jakie jest wykształcenie po technikum bez matury?
Szkoła nazywa się technikum, czyli zawód technika ? Ale to i tak nie jest tak do końca. Bo musisz zdać egzamin zawodowy żeby móc się przedstawiać jako technik. A egzamin zawodowy jest miesiąc po maturach. Gdzieś na dniach zapewne.
Matura nie jest wyznacznikiem wykształcenia. Jest to tylko egzamin, którym można sobie potem tyłek podetrzeć jeśli nie chcesz iść na studia
12-06-2012, 13:59
RE: Jakie jest wykształcenie po technikum bez matury?
sckr124 napisał(a):jakie ma się wykształcenie po technikum
Wykształcenie średnie techniczne po zdaniu egzaminu zawodowego, o którym Cubaza wyżej wspomniał
26-04-2013, 22:01
Jakie jest wykształcenie po technikum bez matury?
Generalnie obowiązuje zasada, że matura nie daje Ci żadnego wykształcenia. To, że zdasz maturę to masz zdany jedynie egzamin który uprawnia Cię do dalszego zdobywania wykształcenia. Aby zdobyć wykształcenie musisz więc skończyć szkołę a skończenie technikum daje Ci więc wykształcenie średnie techniczne (po zdaniu egzaminu zawodowego).

Forum tarnowskie - Agora Najświeższe informacje z Tarnowa Wydarzenia, fotogalerie, rozrywka z Tarnowa Stacje bazowe telefonii komórkowych w Tarnowie Tarnowcity - tarnowski portal ogłoszeniowy
Wiadomości z Tarnowa 16 LO w Tarnowie im. Armii Krajowej Miasto i ludzie Moje miasto Tarnów iTarnow24.pl Moscice.pl - lokalna społeczność w internecie