Jakie kierunki studiów po profilu humanistycznym?
Tak się składa, że skończyłam klasę humanistyczną. Jakie kierunki studiów po profilu humanistycznym mogłabym studiować? Co proponujecie dla humanistki? Czy zostaje mi tylko prawo bądź kierunki typu filologia polska? Byłabym wdzięczna za informacje z tym związane, co mogę studiować po humanie. Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Ja po profilu humanistycznym wybrałem informatykę stosowaną, w porę się nawróciłem Duży uśmiech Jak zatem widać na moim przykładzie, można iść na kierunek techniczny nawet po profilu humanistycznym - przepustką jest tylko dobrze zdana matura, którą zdać wcale nie jest ciężko.

(22-12-2012, 15:43 )Ahmed napisał(a): Ja po profilu humanistycznym wybrałem informatykę stosowaną, w porę się nawróciłem Duży uśmiech

A takie pytanie - miałeś już jakie takie pojęcie o szeroko pojętej informatyce, czy wszystkiego uczyłeś się od zera? Ciągnie mnie trochę w kierunku informatyki, ale też jestem po humanie. Ciężko było na początku?
Miło było, ale się skończyło, teraz pora na prace i rodzinę.

Troszeczkę wiedzy się zdobyło przed rozpoczęciem studiów. Od zera może się nie uczyłem ale zbytnio dużo też szczerze mówiąc nie wiedziałem. Nie jest ciężko na początku pod warunkiem włożenia w to odrobiny chęci i czasu. Jeżeli czujesz że Cię to interesuje nie zastanawiaj się Język idź w tym kierunku, jeżeli tylko Cię to chociaż trochę interesuje Uśmiech

A myślisz, że trudno będzie to pogodzić z innym kierunkiem? Obecnie jestem na administracji i myślę o tym, aby od przyszłego roku studiować też informatykę jako drugi kierunek.
Miło było, ale się skończyło, teraz pora na prace i rodzinę.

Moim zdaniem nie ma sensu studiować dwóch kierunków dziennie. Gdzieś już pisałem o tym, że nie da się tego pogodzić, bo lepiej skończyć jeden kierunek a dobrze niż dwa kierunki ale tak pobieżnie. Takie jest moje zdanie na podstawie chociażby wpisów na tym forum.

Niby tak, ale jednak administracja to nieduży wysiłek Oczko Do tego można się jeszcze starać o ITS.
Miło było, ale się skończyło, teraz pora na prace i rodzinę.

ITS ? Instytut Transportu Samochodowego ?
Ale jak pogodzisz laboratoria i ćwiczenia w tym samym czasie?
Miałem koleżankę co próbowała pogodzić informatykę dziennie i elektronikę dziennie. Po dwóch tygodniach wymiękła i zrezygnowała z Elektroniki.
Skończ jedno, weź się za drugie. Dwa kierunki dziennie jest bardzo ciężko pogodzić. Dzienny i zaoczny da się. Dwóch dziennych będzie bardzoooo ciężko, a kiedyś trzeba spać jeść i odpocząć.

ITS - Indywidualny Tok Studiów.
Miło było, ale się skończyło, teraz pora na prace i rodzinę.

Po humanie z podstawą z matematyki to raczej będzie bardzo trudno dostać się na studia inżynierskie, ale na PWSZ może się dostaniesz akurat, gdyż tu nie ma nigdy bardzo wygórowanych progów punktowych.

Jakie dodatkowe szkolenia i kursy?
Jakie dodatkowe szkolenia i kursy warto sobie zrobić, aby podnieść swoją wartość na rynku pracy w oczach potencjalnych pracodawców?
janko22 2 3,629 30-04-2017, 19:55
Ostatni post: Cubaza