• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

    wagi kontrolne
    Firma oferuje cyfrowe wagi kontrolne, służ39. 23 mar 2015.
    posnet.com.pl

Jakie książki na studia ekonomiczne?
#1
Czy trzeba kupować jakieś podręczniki na 1 rok ekonomii? Jakie książki obowiązują na studiach ekonomicznych? Które z książek i podręczników warto zakupić, aby ułatwić sobie naukę na studiach ekonomicznych?
 
Reply
#2
Co roku na początku zajęć wykładowcy podają książki, które zalecają do nauki i na których są oparte przygotowywane wykłady.
 
Reply
#3
Czy te książki będą dostępne w bibliotece/antykwariatach czy tylko księgarnia wchodzi w grę?
 
Reply
#4
(08-09-2014, 15:28 )crack napisał(a): Czy te książki będą dostępne w bibliotece/antykwariatach czy tylko księgarnia wchodzi w grę?

Tak, zazwyczaj wszystkie książki autorstwa wykładowców i profesorów są dostępne do wypożyczenia w uczelnianych bibliotekach. Oczywiście jeśli są to jedne z popularniejszych książek, można je zakupić także w antykwariatach i księgarniach.

Wracając jeszcze do głównej idei wątku, czyli książek na studiach ekonomicznych - nie trzeba ich mieć. Na pewno nie warto ich kupować już teraz, gdyż może okazać się, że okażą się niepotrzebne i tylko stracimy pieniądze. Na początku roku akademickiego wszyscy wykładowcy będą podawać literaturę na której oparte są wykłady i jeżeli ktoś wtedy będzie chciał poszerzać swoją wiedzę w tym kierunku, będzie mógł zakupić wspomniane książki.
 
Reply
#5
Na Ekonomii może Ci się przydać trochę zagadnień prawniczych (przynajmniej w moim przypadku tak było). Ciężko niestety o dobre książki prawnicze w ogólnodostępnych bibliotekach.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie podręczniki na I rok ekonomii
chciałbym się zapytać czy trzeba mieć podręczniki czy wystarczą kserówki, czy biblioteka posiada książki?
nikolas 0 1,694 10-09-2013, 22:42
Ostatni post: nikolasBrowsing: 1 gości