Witaj! Logowanie Rejestracja

Jakie przedmioty zdawać na maturze na ekonomię?
#1
Witam
Jakie przedmioty zdawać na maturze na ekonomię? Jakie przedmioty są brane przy rekrutacji i trzeba je zdawać? Czy przedmioty brane pod uwagę przy rekrutacji na ekonomię to muszą być przedmioty humanistyczne pokroju WOS-u czy Historii? Czy matematyka wystarczy?
Proszę kogoś o odpowiedź bo nie wiem czy sam WOS wystarczy.
 
Reply
#2
Podsumowując: planując studiować ekonomię, wystarczy, że na maturze będziesz zdawała same podstawowe przedmioty. Skoro język polski jest brany pod uwagę podczas rekrutacji, nie musisz brać nic dodatkowego. Chyba, że chcesz zwiększyć swoją liczbę punktów z matury i szanse na dostanie się, wtedy warto wziąć język polski na poziomie rozszerzonym.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy warto studiować ekonomię?
Hej!!! Jestem tutaj nowa i pragnę studiować ekonomię na PWSZ w Tarnowie i mam pytanie czy warto ją studiować? Niestety matematyki też za bardzo nie lubie stąd tylko taki kierunek został, który ja preferuję.. Pewnie pracy nie będzie po takim kierunku - bo to humanistyczny ale co innego ja mam studiować? po liceum pracy nie znajdę od razu.. a może w większym mieście miałabym większe szanse na pracę?
oczko 11 10,093 17-10-2013, 16:06
Ostatni post: janekwijasBrowsing: 1 gości