Jakie są możliwe kierunki wojskowe?
Witam!
Jakie są możliwe kierunki typowo wojskowe z oferty uczelni wojskowych? Czy można studiować typowo kierunek typu "wojsko" czy coś podobnego? Jak takie kierunki się zwą konkretnie i co mogę studiować?

Nie ma chyba takiego typowo wojskowego kierunku na studiach wyższych wojskowych. Jeśli już chcesz iść to musisz wstąpić do wojska zawodowego. A odnośnie kierunków wojskowych masz np. inżynierię bezpieczeństwa, fakt, przygotowują one do służby ale np. oficerskiej.

Jeśli idziesz typowo "do woja" to zostajesz szeregowym żołnierzem. Jeśli skończysz szkołę wyższą wojskową, czyli studia wojskowe jesteś kandydatem do kadry oficerskiej, bo do szeregowego żołnierza czy podoficera nie potrzebujesz wykształcenia wyższego. Jeśli planujesz zatem studia wojskowe, celujesz wysoko - w najwyższą rangę wojskową.

Jakie dodatkowe szkolenia i kursy?
Jakie dodatkowe szkolenia i kursy warto sobie zrobić, aby podnieść swoją wartość na rynku pracy w oczach potencjalnych pracodawców?
janko22 2 3,633 30-04-2017, 19:55
Ostatni post: Cubaza