• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Jakie studia gwarantują dobrą pracę?
#1
Witam
Podpowiedzcie mi, jakie studia gwarantują obecnie dobrą pracę? czy w ogóle studia mogą taką pracę gwarantować? Są z pewnością studia które pracę gwarantują więc może coś napiszecie na ten temat?
 
Reply
#2
w dzisiejszych czasach chyba żadne, dzisiaj rządzi nepotyzm, protekcja, koneksje oto cała filozofia życia Smutny
 
Reply
#3
Co to sa koneksje? Język sorry głupie pytanie ale nie wiem...

Wiem że nie ma pracy dla wszystkich ale chyba coś dla inzynierów jest??
 
Reply
#4
Rozumiem, że jedyną stroną na jaką możesz wejść jest to forum.
Nie było to ciężkie.
Z brakiem chęci znalezienia samemu informacji na jakiś temat nie wróżę Ci dobrego życia na studiach inżynierskich Oczko
swojak napisał(a):Wiem że nie ma pracy dla wszystkich ale chyba coś dla inzynierów jest??
Ja tam na brak pracy nie narzekam. Jednak ja nie pracuję w zawodzie dokładnie. Pracuję pobocznie, ale nie dokładnie w zawodzie.
nadia napisał(a):w dzisiejszych czasach chyba żadne, dzisiaj rządzi nepotyzm, protekcja, koneksje oto cała filozofia życia
Po kierunkach administracji, ekonomii, filologii, fizjoterapii itp nie ma się co spodziewać czegoś innego niż znalezienie pracy za pomocą układów Oczko Ale to wiadomo od iks lat, ale ludzie dalej na to idą jak ćma do światła Duży uśmiech
 
Reply
#5
nie, ale piszę z komórki. Dzięki za odpowiedź raz jeszcze!
 
Reply
#6
Ale nadal nie padła odpowiedź które studia gwaranują dobrze płatną pracę?
 
Reply
#7
(30-10-2012, 17:57 )szegid napisał(a): Ale nadal nie padła odpowiedź które studia gwaranują dobrze płatną pracę?
Bo żadne studia nie ZAGWARANTUJĄ Ci DOBRZE płatnej pracy. Łatwiej jest po studiach informatycznych, gazownictwie i górnictwie itp.
 
Reply
#8
No tak ale czyli jednak są jakieś studia po których jest łatwiej. A co powiesz o inżynierii elektronicznej? dobry dział?
 
Reply
#9
Ja jestem inżynierem elektronikiem. Skończyłem teraz magistra, ale jeszcze się nie obroniłem. Wszystko przez pracę. Jednak nie pracuję w zawodzie bo mój los potoczył się troszkę inaczej. Jednak żaden z moich znajomych po studiach inżynierskich nie miał problemu ze znalezieniem pracy. Ja w sumie także nie miałbym gdybym pozostał przy zawodzie.
Jednak trafiła mi się praca lepsza Oczko
 
Reply
#10
I jak oceniasz te studia? Praca jest po nich w Tarnowie? bo szczerze skoro już tutaj studiuje to tutaj chciałbym pracować.
 
Reply
#11
Ja oceniam dobrze te studia. Na brak pracy nie narzekam jak juz wspomnialem. Jednak z praca dla elektronika ciezko w Tarnowie. Zreszta jak z kazda praca ostatnimi czasy... ale dla chcacego nic trudnegoUśmiech
 
Reply
#12
(29-10-2012, 23:05 )swojak napisał(a): Witam
Podpowiedzcie mi, jakie studia gwarantują obecnie dobrą pracę? czy w ogóle studia mogą taką pracę gwarantować? Są z pewnością studia które pracę gwarantują więc może coś napiszecie na ten temat?

Tak, są takie studia, które gwarantują pracę. Ba i to gwarantują bardzo dobrze płatną pracę. Są to studia w seminarium duchownym. Pracę po tych studiach masz gwarantowaną. Dodatkowo bardzo dobrze płatną! Jako ksiądz katecheta dostajesz pensje nauczyciela a do tego dochodzą msze, śluby, pogrzeby itd. Miesięcznie po skończeniu studiów możesz zarabiać nawet i 5 tysięcy złotych (na rękę).

Czyż to nie jest piękne?
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie dodatkowe szkolenia i kursy?
Jakie dodatkowe szkolenia i kursy warto sobie zrobić, aby podnieść swoją wartość na rynku pracy w oczach potencjalnych pracodawców?
janko22 2 1,045 30-04-2017, 19:55
Ostatni post: CubazaBrowsing: 1 gości