• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Jakie studia magisterskie po administracji na PWSZ?
#1
Mam pytanie o to, jakie kierunki studiów magisterskich można wybierać po ukończeniu administracji publicznej na PWSZ? Czy można tylko kontynuować ogólnie pojętą administrację, czy może jest opcja studiowana czegoś konkretniejszego (a jeśli tak, to czy zależy to od bloku na III roku) ? Uśmiech
 
Reply
#2
Również mam to samo pytanie i dylemat po za rok kończę administrację. Czy można iść na inne studia magisterskie niż administracja kończąc właśnie administrację?
 
Reply
#3
Generalnie studia magisterskie po administracji muszą być związane tematycznie (a więc i programowo) z kierunkiem który był studiowany w ramach studiów I stopnia - w tym przypadku była to administracja. Tak więc nie możesz iść na inny kierunek, np. na Ekonomię, gdyż braki programowe będą zbyt duże.

Jednak większość zależy od danej uczelni. Dobrze byłoby zadzwonić do dziekanatu i się dowiedzieć jak to wygląda w przypadku konkretnego kierunku. Po administracji wydaje mi się, że możesz iść np. na politologię czy stosunki międzynarodowe.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Pytanie Administracja Bezpieczeństwa Wewnętrznego - studia II stopnia
Czy będzie, w tym roku utworzona specjalizacja Administracja Bezpieczeństwa Wewnętrznego na studiach drugiego stopnia - magisterskich? Ktoś coś wie na ten temat?
abw123 0 1,081 20-06-2016, 20:31
Ostatni post: abw123Browsing: 1 gości