Wątek zamknięty

30-05-2013, 18:29
hej
Może Wy mi doradzicie, jakie najlepiej studia magisterskie wybrać po administracji? Wiadomo, że nie jest nigdzie powiedziane, że jako absolwent studiów licencjackich na administracji muszę studiować również jako studia magisterskie administrację. Jeśli coś moglibyście mi zarekomendować, będzie mi bardzo miło.
26-08-2013, 22:06
Jakie studia magisterskie wybrać po administracji?
Zapraszam do zapoznania się z identycznym, starszym wątkiem, który dostępny jest pod tym linkiem.

Wątek zamknięty

Marketing terytorialny
Hej Czy macie może wytyczne co do planu marketingu terytorialnego wybranej gminy?
rebmit 1 761 02-11-2016 22:00
Ostatni post: MoniaL
  praca magisterska i licencjacka
Oferujemy kompleksową pomoc przy napisaniu pracy licencjackiej i magisterskiej. Przeprowadzamy badania naukowe i dokonujemy ich analizy. Płatność w ratach. Przystępne ceny.
pomocstudentom1 0 457 06-08-2016 0:32
Ostatni post: pomocstudentom1
  W jakiej osobie pisać pracę licencjacką?
Nieprawda! Nie zgodzę się, ze stwierdzeniami, jakoby pracę należy pisać w pierwszej osobie. Z tego co powszechnie jest w wytycznych do pisania prac dyplomowych, pisze się je zawsze [b]bezosobowo[/b]. Czyli zamiast: "wykonałem badanie" należy napisać: "wykonano badanie". Lepiej już na początku stosować się do tych założeć i wytycznych, gdyż zaoszczędzi nam to potem sporo poprawiania.
magdapz 4 6,387 12-08-2014 23:05
Ostatni post: admin
  Testy z prawa pracy - ktoś posiada?
Witam jestem studentem 2 roku administracji i mam pytanie czy ma ktoś moze testy z prawa pracy wykład z lat ubiegłych do sprzedania ? Potrzebuje bo zbliza sie sesja
viviet2 0 1,355 17-01-2014 21:10
Ostatni post: viviet2
  Przykładowe tematy prac licencjackich z administracji
Hej Czy są gdzieś dostępne przykładowe tematy prac licencjackich z administracji? Mogą to być prace z ubiegłych lat itd. Wazne abym wiedziała co jest do dyspozycji i jakie się tematy przewijają najczęściej.
ewela3341 1 30,536 30-05-2013 18:27
Ostatni post: lewus