• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Jakie studia potrzebne aby pracować w banku?
#1
Witam
Jakie studia potrzebne aby pracować w banku? Czy praca w banku generalnie musi być dla osób po studiach? czy bez studiów można pracować w banku?
Proszę kogoś doświadczonego o odpowiedź.
 
Reply
#2
Bankowość, ekonomia, matematyka. Generalnie zależy też od tego, o jaką dokładniej posadę chodzi. Czy bankiera w okienku kasowym, czy np. specjalistę od zabezpieczeń systemów bankowych.
 
Reply
#3
o bankiera w banku oczywiście Oczko
 
Reply
#4
W takim razie wystarczy bankowość, ekonomia.
 
Reply
#5
Obecnie żadne. Oczywiście bez wykształcenia stricte finansowego raczej nie ma co liczyć na wysokie stanowisko w tzw. "wyższych strukturach". Jednak kasjerzy, którzy pracują w placówkach to często studenci kierunków niezwiązanych z finansami. Na pewno wymagane jest wykształcenie średnie, czasem wyższe, ale niekoniecznie branżowe. Zresztą polecam przejrzeć oferty pracy na stanowisko bankiera i zapoznać się z wymaganiami stawianymi pracownikom banku. Myślę, że po studiach takich jak bankowość etc. nie ma co się bawić w pracę kasjera, który zarabia ok 1200 + prowizje od sprzedanych produktów (kredyty, pożyczki itp Język). Ja spróbowałabym podnieść sobie poprzeczkę. Uśmiech
 
Reply
#6
Żeby pracować w banku to trzeba raczej znajomości, nie studia. Taka prawda. Mój kolega jest po rolnictwie, a pracuje w banku.
Zapraszam na profesjonalny kurs baristyczny w Krakowie, dzięki którym Twoje umiejętności (i zarobki!) na rynku pracy znacząco wzrosną.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Studia Podyplomowe Administracja
Czy ktoś może coś napisać na temat studiów podyplomowych na kierunku Administracja
mati8201 0 832 13-06-2016, 14:35
Ostatni post: mati8201Browsing: 1 gości