Jakie wykształcenie ma student studiów I stopnia?
Interesuje mnie to, jakie wykształcenie ma student studiów I stopnia, który wciąż studiuje (jest na 2 roku studiów) i nie ukończył tychże studiów?
Wyższe niepełne czy może średnie?

Średnie. Skąd Ci się wzięło to wyższe niepełne? Nie ma czegoś takiego w sumie jak wyższe niepełne. Jest to sztuczny twór, którym posługują się osoby, które chcą się dowartościować bo nie obroniły się jeszcze, ale mają zdane wszystkie egzaminy do samego końca.

Co takie wykształcenie Ci da, skoro i tak po studiach w dzisiejszych czasach jesteś tak naprawdę nikim i bez kursów i dodatkowych szkoleń nie masz szans wybić się spośród tłumu.

Jakie dodatkowe szkolenia i kursy?
Jakie dodatkowe szkolenia i kursy warto sobie zrobić, aby podnieść swoją wartość na rynku pracy w oczach potencjalnych pracodawców?
janko22 2 3,633 30-04-2017, 19:55
Ostatni post: Cubaza