• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Jest praca po weterynarii w Tarnowie?
#1
Wiem że w Tarnowie nie ma studiów weterynaryjnych, więc w tym celu musiałabym wyjechać do większego miasta, ale czy byłoby po co tutaj wracać po skończeniu studiów? Jest praca dla weterynarzy czy lepiej szukać ich w większych miastach?
Bo wiem że jest sporo gabinetów weterynaryjnych w mieście.
 
Reply
#2
Ciężko to jednoznacznie stwierdzić. W większym mieście na pewno będą większe szanse znaleźć pracę jako weterynarz czy nawet asystent/pomocnik weterynarza (z początku na pewno tylko takie stanowisko o ile nie masz doświadczenia). W Tarnowie jest trochę tych gabinetów weterynaryjnych, musiałabyś pytać już bezpośrednio u nich.
W większych miastach analogicznie jest więcej gabinetów, więc teoretycznie szanse znalezienia pracy rosną. Tylko pamiętaj, że konkurencja jest duża.
 
Reply
#3
Zawsze można gdzieś na zadupiu otworzyć klinikę, jest na pewno większe zapotrzebowanie bo krówki, kury itp...
 
Reply
#4
Ciężko powiedzieć, a to dlatego, że mało ludzi moim zdaniem chodzi do weterynarzy ze swoimi zwierzętami. Mogę się mylić, no ale.
Zapraszam na profesjonalny kurs baristyczny w Krakowie, dzięki którym Twoje umiejętności (i zarobki!) na rynku pracy znacząco wzrosną.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki dobry (i tani) serwis laptopów w Tarnowie możecie polecić?
Cześć! Pojawiły się poważne (sprzętowe) problemy z prawie 3-letnim laptopem które wymagają ingerencji elektronika/informatyka w serwisie. W związku z tym mam do Was pytanie: który, jaki [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Dobry-serwis-laptop%C3%B3w-t]dobry serwis laptopów[/url] możecie polecić w Tarnowie? Taki aby nie naprawiali tego miesiąc oraz aby nie wzięli za to połowy wartości laptopa :) Gwarancja też dobrze, aby była na ich "robotę" przynajmniej 3 miesięczna.
admin 6 4,715 03-01-2017, 14:20
Ostatni post: kaskiBrowsing: 1 gości