Witaj! Logowanie Rejestracja

Jest praca po weterynarii w Tarnowie?
#1
Wiem że w Tarnowie nie ma studiów weterynaryjnych, więc w tym celu musiałabym wyjechać do większego miasta, ale czy byłoby po co tutaj wracać po skończeniu studiów? Jest praca dla weterynarzy czy lepiej szukać ich w większych miastach?
Bo wiem że jest sporo gabinetów weterynaryjnych w mieście.
 
Reply
#2
Ciężko to jednoznacznie stwierdzić. W większym mieście na pewno będą większe szanse znaleźć pracę jako weterynarz czy nawet asystent/pomocnik weterynarza (z początku na pewno tylko takie stanowisko o ile nie masz doświadczenia). W Tarnowie jest trochę tych gabinetów weterynaryjnych, musiałabyś pytać już bezpośrednio u nich.
W większych miastach analogicznie jest więcej gabinetów, więc teoretycznie szanse znalezienia pracy rosną. Tylko pamiętaj, że konkurencja jest duża.
 
Reply
#3
Zawsze można gdzieś na zadupiu otworzyć klinikę, jest na pewno większe zapotrzebowanie bo krówki, kury itp...
 
Reply
#4
Ciężko powiedzieć, a to dlatego, że mało ludzi moim zdaniem chodzi do weterynarzy ze swoimi zwierzętami. Mogę się mylić, no ale.
Zapraszam na profesjonalny kurs, dzięki którym Twoje umiejętności (i zarobki!) na rynku pracy znacząco wzrosną.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki dobry (i tani) serwis laptopów w Tarnowie możecie polecić?
Cześć! Pojawiły się poważne (sprzętowe) problemy z prawie 3-letnim laptopem które wymagają ingerencji elektronika/informatyka w serwisie. W związku z tym mam do Was pytanie: który, jaki [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Dobry-serwis-laptop%C3%B3w-t]dobry serwis laptopów[/url] możecie polecić w Tarnowie? Taki aby nie naprawiali tego miesiąc oraz aby nie wzięli za to połowy wartości laptopa :) Gwarancja też dobrze, aby była na ich "robotę" przynajmniej 3 miesięczna.
admin 6 9,721 03-01-2017, 14:20
Ostatni post: kaskiBrowsing: 1 gości