Juwenalia 2014 w Tarnowie - kto wystąpi, program, co i gdzie?
Witajcie!
Czy ktoś z Was zna już program juwenaliów 2014 w Tarnowie? Które uczelnie będą organizowały tegoroczne juwenalia, jakie zespoły na nich wystąpią? Może ktoś z samorządu PWSZ w Tarnowie wypowie się na ten temat i poda jakiś przedsmak informacji, koncertów? Ile dni będą trwać juwenalia? Proszę o wszystkie informacje, które ktoś z Was posiada.
Serdecznie wszystkich Państwa zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Najlepszej jakości wyroby stolarskie drzwi drewniane, drzwi zewnętrzne/wewnętrzne, schody drewniane czy balustrady. Zapraszam do kontaktu.

Nic jeszcze oficjalnie nie wiadomo. Może organizatorzy mają już potwierdzone, jakie koncerty odbędą się w czasie juwenaliów w Tarnowie, jednak nie upubliczniają tych wiadomości. Zapewne kilka tygodni wcześniej, przed juwenaliami będzie już wszystko wiadomo. W ubiegłym roku cały program juwenaliów był znany 1-2 tygodnie przed samą imprezą.

Ok, a gdzie takich informacji o juwenaliach będzie można szukać? Czy tutaj na forum coś będzie publikowane? Jeśli nie to na jakich stronach? I nie wiem bo nie odpowiedziałeś jakie uczelnie będą organizowały tegoroczne juwenalia w Tarnowie.

W zeszłym roku jak dobrze pamiętam juwenalia organizowała tylko PWSZ w Tarnowie. Nie wiadomo jak będzie w tym roku, ale można się spodziewać, że nic się nie zmieni.

No tak bo z tych pseudo szkół wyższych, jakieś WSB czy MWSE to chyba studentów na palcach jednej ręki można policzyć. Nie rozumiem po co płacić za to, że studiuje się dziennie... jakby nie można było studiować tego za darmo i nie płacić czesnych.

Wracając jeszcze do juwenaliów, w tym roku też będzie na stadionie błękitnych?

lewka napisał(a):Wracając jeszcze do juwenaliów, w tym roku też będzie na stadionie błękitnych?
Tak, finałowy koncert juwenaliów 18 maja odbędzie się jak co roku na stadionie Błękitnych.

Szczegóły dotyczące juwenaliów 2014 w Tarnowie znajdują się w tym wątku: http://pwsz-tarnow.edu.pl/Juwenalia-tarn...t%C3%B3w-t

Jaki dobry (i tani) serwis laptopów w Tarnowie możecie polecić?
Cześć! Pojawiły się poważne (sprzętowe) problemy z prawie 3-letnim laptopem które wymagają ingerencji elektronika/informatyka w serwisie. W związku z tym mam do Was pytanie: który, jaki [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Dobry-serwis-laptop%C3%B3w-t]dobry serwis laptopów[/url] możecie polecić w Tarnowie? Taki aby nie naprawiali tego miesiąc oraz aby nie wzięli za to połowy wartości laptopa :) Gwarancja też dobrze, aby była na ich "robotę" przynajmniej 3 miesięczna.
admin 6 14,206 03-01-2017, 14:20
Ostatni post: kaski