Kiedy dostaje się indeks i legitymację?
Hej
Kiedy dostaje się indeks i legitymację na pwsz w Tarnowie? czy muszę się jakoś z nimi umówić czy całemu kierunkowi-rokowi dają jednocześnie?

Za moich czasów otrzymywało się je około 21 października. Plus minus kilka dni. Była rozpiska, że trzeba pozbierać 21zł na legitymacje i indeksy i w określonym dniu przychodził starosta i zabierał je dla wszystkich i rozdawał.
Nie pamiętam tylko czy płaciło się to kobietom w sekretariacie, czy płaciło się w kasie uczelni, ale chyba w kasie uczelni i przynosiło się kwitek.

OK a co teraz? czy ktoś z ubigłorocznych studentów nic nie wie na temat odbioru legitymacji i indeksów?

Ale nic się nie mogło zmienić. Płacisz 21zł i odbierasz legitymacje i indeks około 21 października. Dokładne info zostanie wywieszone w gablotach przy sekretariatach i będzie czas na to żeby się z tym uwinąć Oczko

Legitymacje dostaje się na rozpoczęciu w pierwszym dniu , bądź cierpliwy bo to trwa dosyć długo .

Od kiedy sie dostaje na pierwszym dniu? Ojjj nie wydaje mi sie, ze nasza kochana uczelnia az tsk sie staraJęzyk ze przyspieszyli o 3 tygodnie wydawanie legitek, ale fakt tak powinno bycJęzyk

(20-08-2012, 23:47 )godzillaq napisał(a): Z tego co pamiętam dostawaliśmy od razu (kumpel potwierdził na gg) po rozpoczęciu (tym dla studentów I roku) kierownicy zakładów rozdali indeksy , następnie przeszliśmy do sali obok gdzie przez kilkadziesiąt minut trwało rozdawanie legitymacji i książeczek zdrowia i podpisy.Z tego co wiem studenci z rekrutacji dodatkowej wszystkie te rarytasy dostają w późniejszym terminie Uśmiech.

A to zmienia postac rzeczy. Rozpoczecue roku nie jest pierwszego dnia studiow wiec gitDuży uśmiech nie jestes nieslownyDuży uśmiech rozpoczecie pierwszoroczniakow jest tez w polowie pazdziernika z tego co pamietam.

Wytaptane z Wildfire za pomoca Taparalk 2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.

Czyli legitymacje dostaniemy tam 1 października na rozpoczęciu roku akademickiego?

Tak, przynajmniej ostatnio tak było Oczko

Dziękuję za odpowiedź! Uśmiech a jak to wyglądało od sfery organizacyjnej? Wszyscy na uroczystości byli wyczytywani na środek po odbiór indeksu czy po uroczystości rozchodzili się każdy kierunek do sal?

Na auli wyczytywane było po kilkanaście osób z kierunku stało się w rzędzie i dostawało indeks wracało się na miejsce i kolejne kilkanaście osób , później do sali obok po legitymacje itp. . Nic się nie bój będzie dobrze Duży uśmiech

a ja mam jeszcze pytanie techniczne: czy potem jak oddajemy te indeksy z wpisami (TAK?) to oddajemy sami czy ktoś za nas pozbiera? trzeba będzie stać w kolejce pewnie długiej jak tak każdy będzie oddawał?

pandora, najlepiej jest oddelegować do tego starostę roku.
Wpisy są zazwyczaj robione w jednym terminie z jakiegoś przedmiotu, czy to wykłady czy ćwiczenia czy laboratoria. Umawiacie się, że oddajecie staroście indeksy i on zanosi je do sekretariatu.
Prawda jest taka, że babki w sekretariacie nie przepadają za tym, że im ktoś ciągle przychodzi i wietrzy w ich pokoiku. Dlatego jest lepiej oddać grupowo indeksy.

Dziękuję za odpowiedź. Tylko kto będzie chętny aby takim starostą zostać! Duży uśmiech

Ktoś kto się nie spodziewa co go czeka Duży uśmiech ja teraz zajmuję się sesją poprawkową u nas, bo starości wyjechali do pracy na czas wakacji i jest istna masakra Duży uśmiech do jednego wykładowcy musiałem 6 razy pisać i dopiero ustalił termin ...

Z tego są nieraz profity, że się tak wyrażę Język
Prawda jest taka, że jesteście już dorośli na studiach Oczko tutaj nie biega się z każdym problemem do sekretariatu bo wiele informacji można znaleźć na stronie, w gablotach itp. Taki starosta, teoretycznie, nie powinien odwiedzać sekretariatu w czasie od tygodnia po sesji do tygodnia przed następną sesją Język W terminach podanych wyżej starosta powinien iść z wszystkimi indeksami, wypodbijać je, rozdać karty egzaminacyjne i tyle. Potem tylko złożyć indeksy, do wpisu na kolejny semestr, odebrać je i rozdać. Nic więcej Oczko

A reszta to komunikacja z wykładowcami o egzaminie, czy nie dałoby się bez egzaminu. O zwolnienia, o materiały i o terminy egzaminów jak nie uda się nic zrobić Oczko

(15-09-2012, 10:22 )pandora napisał(a): Czyli najlepiej ktoś kto mieszka w Tarnowie i ma blisko do uczelni bo ja muszę dojeżdżać z Brzeska.
Najlepiej by tak było żeby był z Tarnowa i blisko uczelni, ale nie jest to regułą ponieważ większość spraw da się załatwić przez telefon bądź maile. A i tak w 99% przypadków od poniedziałku do piątku jesteście na uczelni więc w czasie zajęć można załatwić resztę Oczko

Okej, wszystko myślę, że rozumiem. Raz jeszcze dziękuje wszystkim za odpowiedź i uczestnictwo w moim wątku Uśmiech

Legitymacja i indeks na studiach niestacjonarnych.
Witam. Chciałbym zapytać kiedy można odebrać legitymację i indeks na studiach niestacjonarnych? Mój kierunek to administracja publiczna. Jest informacja na stronie odnośnie studiów stacjonarnych, natomiast o zaocznych nie ma nic.
Raid 2 3,564 02-11-2016, 21:55
Ostatni post: MoniaL