Kiedy kończy się przerwa świąteczna na PWSZ w Tarnowie?
Mam pytanie Uśmiech Kiedy kończy się przerwa świąteczna ? Uśmiech Kiedy wracamy na uczelnię ?

Proponuję wybrać się do okulisty. Kilka tematów nad Twoim jest taki:
I jak Ci się wydaje? Bedzie tam odpowiedź na Twoje pytanie?
Moim zdaniem tak i odpowiedź brzmi, że 7 stycznia, czyli w środę, wracacie na uczelnię.

Przerwa trwa do 9 stycznia + weekend, więc wracamy w poniedziałek, 12 stycznia.

A no fakt. Nie przeczytałem aktualizacji poniżej rozporządzenia.

Cubaza ! No i teraz pasowałoby zaproponować komuś innemu wizytę u okulisty Oczko Pozdrawiam i życzę mniej frustracji,złych emocji względem ,,bogu winnych" ludzi,którzy po prostu chcą rozwiać swoje wątpliwości i dodają zapytanie na forum uczelni(bo przecież dlatego powstało forum) Uśmiech

Ale jak została już odpowiedź podana to po co zadawać drugi raz to samo pytanie? Język Bardziej mi o to chodziło.
Ale fakt Oczko Ja też muszę się przejść do okulisty.

Praca po PWSZ w Tarnowie
Czy w Tarnowie znajdę pracę kończąc PWSZ w Tarnowie? Czy absolwenci tej uczelni pracują w Tarnowie? Bo nie chce mi się jeździć do pracy do takiego Rzeszowa kończąc studia w Tarnowie. Równie dobrze mogę od razu iść do Rzeszowa na studia. Prosze o odpowiedź.
coolszach 12 9,906 03-12-2015, 13:11
Ostatni post: krsmoh