Kiedy kończy się rok szkolny dla maturzystów 2013?
Witam
Kiedy dokładniej kończy się rok szkolny dla maturzystów? Którego dnia jest zakończenie roku dla maturzystów i od którego jest już wolne?

#&$*#@%$*#! Jest Google, jak nie to iść do swojego sekretariatu i się zapytać a nie zadawać głupie pytania!

Nie będe szedł do sekretariatu się pytać od tego jest forum! Język a że innego forum tarnowskiego nie ma to chyba moge?

Wytaptane z HTC Wildfire za pomoca Tapatalk2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.

Cubaza napisał(a):A to w Tarnowie rok szkolny konczy sie inaczej niz w reszcie Polski? Tak trudno jest wpisac w google? Poza tym my jestesmy forum PWSZ a nie zblakanych maturalnych duszyczek, ktore nie potrafia znalezc sami potrzebnych informacji;-P posiadanie forum nie zwalnia z myslenia, ale niektorym sie wydaje, ze jest inaczej.

Otóż to, a jak prostych informacji w wyszukiwarkę wklepać nie umiesz to życzę powodzenia na maturze, z polskiego zwłaszcza. O studiach już nie wspomnę.

(26-01-2013, 11:07 )admin napisał(a): Rok szkolny dla maturzystów kończy się końcem kwietnia. Nie jestem pewien czy nie jest to czasami 26 kwietnia.

Zgadza się - rok szkolny dla maturzystów kończy się 26 kwietnia lub w zależności od szkoły kiedy są oficjalne zakończenia wraz z wręczeniem świadectw.

Tyle wolnego będzie Uśmiech Bajka!

Dzisiaj są uroczyste zakończenia roku szkolnego dla maturzystów Uśmiech

Kiedy będą wyniki matur 2016?
Wiem, że matury się jeszcze nawet nie rozpoczęły, ale chciałbym wiedzieć, czy wiadomo już dzień i dokładny termin, kiedy będą wyniki matur 2016? Nie mogę znaleźć tej informacji na stronie OKE, zatem może jeszcze nie jest wiadomo? Gdyby może ktoś od dyrektora swojej szkoły albo nauczycielki wiedział dokładny termin, proszę o odpowiedź.
wladimirputin3 3 6,904 06-03-2016, 17:09
Ostatni post: miniek15m