Klaun na urodziny dziecka w Tarnowie
Cześć.
Znajomi organizują urodziny swojej córeczki oraz zapraszają na te urodziny jej rówieśników. Będzie to taka zbiorcza impreza maluchów można by powiedzieć.
Chcą wynająć klauna albo "panią klaun" - bez znaczenia. Czy uważacie że to dobry pomysł? Może znacie kogoś kto się zajmuje takimi "usługami" typu właśnie zabawianie dzieciaków na urodzinach? Uśmiech
Serdecznie wszystkich Państwa zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Najlepszej jakości wyroby stolarskie drzwi drewniane, drzwi zewnętrzne/wewnętrzne, schody drewniane czy balustrady. Zapraszam do kontaktu.

Odezwij się pod poniższe numery telefonów i adres mailowy:

klaun@klaunpolska.pl

Dzięki, na pewno się przyda prędzej czy później. Zapisałem.

Mi wydaje się, że zamiast klauna lepsze będą animacje. Dla dzieci jest sporo możliwości, więc możesz wybierać spośród np. puszczania ogromnych baniek przez "bajkowe postacie" albo bardzo interesujące mogą być także pokazy magików. Na takim typowo urodzinowym przyjęciu dla dzieci (o ile pogoda pozwoli) nie powinno zabraknąć także zabawek takich jak dmuchane zamki, jakieś tunele, trampoliny i inne urządzenia na których dzieciaki będą mogły się wyszaleć Uśmiech

Klauny i pajacyki kojarzą mi się raczej z horrorami niż dobrą zabawą. Dla swojego dziecka zorganizowałabym raczej urodziny korzystając z pomysłów administratora. Ciekawym jest przede wszystkim pokaz magikówOczko

Generalnie na urodzinach dziecka powinno być dużo pluszaków i maskotek. Czy klaun to jest konieczność albo coś wymaganego, pożądanego to ciężko mi to teraz stwierdzić. Osobiście chyba jednak warto by go wziąć i takich animatorów robiących olbrzymi bańki mydlane Uśmiech

Jaki dobry (i tani) serwis laptopów w Tarnowie możecie polecić?
Cześć! Pojawiły się poważne (sprzętowe) problemy z prawie 3-letnim laptopem które wymagają ingerencji elektronika/informatyka w serwisie. W związku z tym mam do Was pytanie: który, jaki [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Dobry-serwis-laptop%C3%B3w-t]dobry serwis laptopów[/url] możecie polecić w Tarnowie? Taki aby nie naprawiali tego miesiąc oraz aby nie wzięli za to połowy wartości laptopa :) Gwarancja też dobrze, aby była na ich "robotę" przynajmniej 3 miesięczna.
admin 6 14,184 03-01-2017, 14:20
Ostatni post: kaski