• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Kończę studia - gdzie założyć rachunek bankowy?
#1
Wkrótce kończę studia. Przestanę posiadać te wszystkie przeywileje studenckie, które teraz posiadam. Gdzie w związku z tym założyć rachunek indywidualny - aby było możliwie jak najtaniej. Ktoś już to może wcześniej przerabiał?

#2
Cóż, ofert jest dużo. Konta indywidualne nie muszą być znacznie droższe od studenckich odpowiedników. Gdzie szukać interesujących ofert. W sieci jest wiele porównywarek kont osobistych, w których w jednym miejscu można znaleźć aktualne zestawienie kosztów. Przykładem jest: http://www.tanie-konto.pl/

Rachunek studencki - w jakim banku?
W jakim banku najlepiej założyć rachunek studencki, aby w perspektywie kilku następnych lat móc swobodnie z niego korzystać bez konieczności jego zmiany? Bo np nagle wzrosną koszta jego użytkowania jak to miał miejsce w niektórych sytuacjach?
gimber 1 205 07-09-2017, 8:18
Ostatni post: janko22