• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Konto bankowe studenckie - gdzie co i za ile?
#1
Które konto bankowe - mowa o kontach studenckich - polecilibyście do codziennego użytkowania? Pisząc codziennego mam tutaj na myśli: przelewy, wypłaty z bankomatów, korzystanie z karty płatniczej. Możecie polecić mi coś w tym zakresie? Z góry dzięki za wszelkie informacje, sugestie itd.

#2
Najlepiej sam sobie porownaj. Na tej stronie jest aktualne porównanie kont bankowych dla studentów - możesz poczytać sobie jakie są warunki, które oferują poszczególne banki jeśli chodzi o konta bankowe.

Na takich kontach czesto jest wiele zniżek takich jak kupony czy zniżki do restauracji. Jednakże weź pod uwagę,ze czasami są na nich dośc spore opłaty. Musisz sobie przekalkulować co Ci się bardziej opłaca.

Wyniki rekrutacji na ekonomię - jakie zdawaliście przedmioty i ile mieliście punktów?
Witam wszystkich ;) Myślałam o wybraniu się na studia ekonomiczne na PWSZ w Tarnowie. Chciałam zapytać jeśli ktoś się dostał na ten kierunek, jakie przedmioty z matury brał pod uwage, ile miał punktów i na jakim poziomie zdawał?
SERCE_475 1 1,979 31-08-2013, 19:33
Ostatni post: admin