• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Konto bankowe studenckie: mBank czy Nest Bank?
#1
Jakie konto bankowe studenkcie jest lepsze? Te w mBanku czy Nest Banku? Oba są darmowe, oba banki nie mają zbyt wielu placówek... jak uważacie?

#2
mBank - moim zdaniem to jedna z lepszych ofert jeżeli chodzi o konto bankowe na rynku.
Prowadzenie rachunku jest darmowe, wypłaty z bankomatów są darmowe, przelewy też są darmowe. Poza tym w systemach szybkich płatnóści - mBank, zawsze występuje, co nie jest takie oczywiste w przypadku innych banków. Aktualną ofertę dla mBanku można znaleźć np tutaj: https://www.konto-studenckie.pl/mbank.php

Konto bankowe studenckie - gdzie co i za ile?
Które konto bankowe - mowa o kontach studenckich - polecilibyście do codziennego użytkowania? Pisząc codziennego mam tutaj na myśli: przelewy, wypłaty z bankomatów, korzystanie z karty płatniczej. Możecie polecić mi coś w tym zakresie? Z góry dzięki za wszelkie informacje, sugestie itd.
gimber 1 180 15-12-2017, 13:28
Ostatni post: janko22