• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Koszt wymiany dysku twardego w laptopie
#1
Czy wie ktoś, ile kosztuje wymiana dysku twardego w laptopie? Ile za samą usługę zapłacę w serwisie komputerowym lub serwisie laptopów? Nie wliczając oczywiście samej ceny dysku twardego. Ktoś kiedyś korzystał z podobnej usługi i mógłby coś więcej o niej powiedzieć, a dokładniej interesuje mnie jej koszt.
 
Reply
#2
Sama usługa wymienienia dysku twardego w laptopie i zamontowania nowego nie powinna kosztować więcej niż 20-40 złotych. To ogranicza się jedynie do odkręcenia kilku śrubek, wypięcia i wpięcia nowego dysku twardego - tyle. Jeżeli ktoś skasuje Cię za to np. 100 złotych, to jest idiotą i żeruje na niewiedzących. Byle jaki student informatyki wymieni Ci dysk twardy nawet za piwo, czyli de facto za 4 złote.
Oferuję skuteczne, tanie, profesjonalne i dokładne zabiegi związane z renowacją antyków w Zielonej Górze i okolicach. Posiadam lata doświadczenia dlatego bez obaw możesz powierzyć mi swój skarb a ja doprowadzę go do jeszcze lepszego stanu.
 
Reply
#3
Koszt wymiany dysku twardego w laptopie wynosi średnio 10-15 złotych w różnego rodzaju komisach, serwisach laptopów. Do tego kosztu należy jeszcze doliczyć koszt samego dysku twardego, chyba, że przynosisz już kupiony dysk twardy wraz z laptopem do serwisu, aby po prostu Ci wymienili. Zazwyczaj koszt nie powinien przekroczyć tej kwoty, gdyż za odkręcenie kilku śrubek nikt nie powinien więcej wziąć.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki jest koszt wymiany gniazda zasilania w laptopie?
Ktoś orientuje się w cenach usług serwisowych? Muszę wymienić gniazdo zasilania w laptopie Samsunga, gdyż raz się ładuje laptop a raz nie. Ktoś z Was mógłby podać mi orientacyjne koszty tej usługi abym mógł się nastawić na pewne koszty. Samemu tego na pewno się nie podejmę, więc w grę wchodzi jedynie usługa serwisu. No i zależy mi też na gwarancji na to gniazdo a jak zrobię to samemu to takowej nie będzie i w dodatku mogę coś jeszcze spartolić.
marcin.piwek 6 85,376 18-05-2016, 2:31
Ostatni post: miniek15mBrowsing: 1 gości