Kurs prawa jazdy - gdzie w tarnowie zrobić?
Witam

Gdzie polecacie w Tarnowie zrobić kurs prawa jazdy? Która szkoła dobrze przygotuje osobę, która nigdy za kierownicą nie siedziała?

Nie rób teraz kursu, na egzamin ponad miesiąc się czeka.
Oferuję solidny, rzetelny i sprawdzony, który poradzi sobie z każdym problemem. Poszukujesz elektryka do drobnych napraw? Dobrze trafiłeś.

Tyle w Tarnowie mamy szkół nauki jazdy Uśmiech Osobiście wybrałbym którąś z czołówki w Tarnowie, czyli: LEX, LUZ, KRAMEX i JUREX. Szkoła może nauczyć Cię jak zdać egzamin, a czy to wykorzystasz, to już od Ciebie zależy.

Jeździć nauczysz się, jak już zdasz egzamin.

Które szkoły nauki jazdy w Tarnowie oferują kursy (tzn wykłady) weekendowe?

(04-03-2012, 23:18 )M_N napisał(a): Które szkoły nauki jazdy w Tarnowie oferują kursy (tzn wykłady) weekendowe?

Wydaje mi się, że musiałabyś się indywidualnie umówić z jakąś szkołą jazdy.

Przynajmniej na chwilę obecną nie znam szkoły, która właśnie oferowałaby teorię w weekendy.

śmiech na sali z tym co panstwo kombinuje. setki tysięcy kursantow zostalo zrobionych w balona zeby szybciej prawko zrobic bo przepisy sie zmieniaja.

cook_james napisał(a):tak naprawde panstwo chcialo by wordy wiecej zarobily stad ta nagonka. a teraz lipa bo i tak to nie weszlo w zycie. takie sa skutki glosowania na po.

Nie przesadzajmy Uśmiech Fakt faktem, że nagonka została przeprowadzona, i wszyscy w popłochu robili kurs. Teoretycznie wspomniano, że przepisy nie weszły w życie z powodu tego, aby WORD-y lepiej przygotowały się do nowego systemu. A jak było naprawdę? - niewiadomo.

Hej
Może mi coś polecicie? Szukam jakiegoś ośrodka właśnie gdzie mnie solidnie nauczą jeździć przed tymi zmianami Uśmiech

Ja ze swojej strony odradzam te największe szkoły z racji tego, że mają zajete terminy. Czasem są przypadki, że jazdy ma się raz na tydzień albo nawet co 2 tygodnie... Zgroza!

Ja robiłam w trochę mniejszej szkole - Allba. Szkoła ta znajduję się w pobliżu plant na ul. Krakowskiej. Wykładowca, jak i instruktorzy profesjonalni i cierpliwi Uśmiech

Miło było, ale się skończyło, teraz pora na prace i rodzinę.

Owszem pod warunkiem że robisz prawko w sezonie (wiosna / lato) , po tym okresie nie ma większych problemów z terminami Uśmiech . Ja prawko robiłem w kramexie , jeżeli chodzi o konkretnego instruktora polecam p. Chudego Uśmiech

Teraz jest oblężenie, bo wszyscy znów boją się nowych przepisów.

Polecam Kramex i p. Jacka z 62 Oczko

Prawda jest taka, że ile osób tyle będzie różnych opinii Oczko

Miło było, ale się skończyło, teraz pora na prace i rodzinę.

Kiedy ja robilam prawko byl wielki wyscig zeby zdazyc przed nowymi przepisami wiec na egzmin czekalo sie ponad 3 miesiące.. ale ja zdawalam w Rzeszowie Język Poza tym mimo tego calego zamieszania nie wydaje mi sie, zeby trzeba bylo tak dlugo czekac Język

__________

Co do szkół jazdy.. są dobre i lepsze ale duzo zalezy od ludzi na ktorych sie trafia a zazwyczaj w kazdej szkole jest kilku umiejetnych nauczycieli i nauczycieli jazdy Język

ja polecam Jurex ;d konkretny wykładowca i z poczuciem humoru ;d dużo się nauczyłam ... a jeździłam z taka fajną panią Agatką z 18 i panem Bronkiem co prawda głupio gadał ale dobrze mnie nauczył jeździc bo zdałam za pierwszym razem :p

A ja Ci polecam szkołe KABA i jazdy z Panią Magdą zadne za 1Duży uśmiech

Ja robiłam w Luzie - polecam!

Lex jest dobry!
Potrzebujesz fachowca z piłą spalinową do przycięcia kilku gałęzi lub wycięcia całych drzew? Zerknij tutaj

Ja jestem zdecydowanie za Auto-Lex. Udowadniają, że można łączyć przyjemne z pożytecznym, że jazda samochodem nie musi opierać się na stresie i można ją pokochać Uśmiech

Co do auto-lex to widzę, że wszyscy wypowiadają się szalenie pozytywnie o tej firmie.

Jaki dobry (i tani) serwis laptopów w Tarnowie możecie polecić?
Cześć! Pojawiły się poważne (sprzętowe) problemy z prawie 3-letnim laptopem które wymagają ingerencji elektronika/informatyka w serwisie. W związku z tym mam do Was pytanie: który, jaki [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Dobry-serwis-laptop%C3%B3w-t]dobry serwis laptopów[/url] możecie polecić w Tarnowie? Taki aby nie naprawiali tego miesiąc oraz aby nie wzięli za to połowy wartości laptopa :) Gwarancja też dobrze, aby była na ich "robotę" przynajmniej 3 miesięczna.
admin 6 14,184 03-01-2017, 14:20
Ostatni post: kaski